SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1365
Dzięki Kolego Zyber7. Oczywiście będę się stosować. To prawda, że niektórzy nie zmieniają grafiki przedmiotu, który sprzedają. Nikiedy nawet w opisie jest, że to chmura a przychodzi strumień. Normalnie wolna amerykanka. Dlatego ja się zastanawiam, czy ta grafika jest od chmury czy od strumienia? Pojemniki Sabre, które posiadam są z czarnym nadrukiem (czarne tło). Tutaj jest niebieskie zatem czy to na 100% chmura? Oczywiście mówię o zdjęciu a nie o przedmiocie sprzedaży. A może sprzedający nie ma pojęcia co sprzedaje? Dlatego, co by nie mówić, chyba można mieć zaufanie TYLKO do Was Panowie na tym forum. Pewnie poczekam na dostęp do wersji MK3,5 w Militaria. Jeśli będzie dostawa w grudniu yo kupię bo pewnie będzie data ważności do 2028 r. . Pozdrawiam Piotr
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8357
Kolego ten sabre który masz będzie jeszcze działał nawet 2-3 lata po terminie tak jak powinien wiec spokojnie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1365
Dziękuję jeszcze raz. Może nie będę ryzykować, ale jeśli na czas nie kupię to tragedii nie będzie. Pierwszy RMG Sabre kupiłem przede wszystkim z polecenia przez Kolegę Megasmig i właśnie Twojego Kolego Greek. Śledziłem poprzedni wątek (ten co został wyrzucony do kosza) i kupiłem pierwszy MK3,5, potem drugi MK3,5 i na końcu MK4. Wszystkie w wykonaniu cone jak dla człowieka, który chce się obronić a nie musi celować w twarz streamem. Wszystko bardzo dokładnie, co będzie najlepsze dla mnie jako żółtodzioba, wytłumaczył mi Kolega Megasmix, który miał ogromny wpływ na to co kupiłem. Ogólnie BARDZO Kolegom z forum dziękuję za cenne wskazówki i pomoc. Jesteście uczynni i podpowiadacie takim jak ja, co będzie pomocne.Reasumując swoje wywody, nadal Waszym zdaniem Sabre trzyma poziom i jest bardzo dobrym gazem na atakujące psy i agresorów. Jeszcze gazu ani razu nie użyłem i mam nadzieję, że w razie W się nie zawiodę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1365
Oczywiście chodzi o Kolegę Megasmig a nie Megasmix. Przepraszam Kolegę za literówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Pioter.K pamiętaj też o tej "świętej" zasadzie , że jak już wyciągasz gaz to po to ,żeby go użyć , gaz nie służy do straszenia przeciwnika. Używasz i się oddalasz no chyba ,że pracujesz zawodowo z gazem to robisz inne czynności.


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2023-12-01 21:11:15
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1365
Kolego Robert tak wiem o tej zasadzie. Dziękuję za przypomnienie. To użycie musi być z zaskoczenia, aby było skuteczne. Tylko trzeba chronić siebie samego przed chmurą, aby samemu nie dostać rykoszetem. Pozdrawiam Piotr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Pioter kolega Greek napisał ile taki gaz będzie jeszcze żył po upływie ważności...a że On często "gazuje" to się na tym zna Rozumiem że aż tak cierpliwy nie jesteś żeby 2 lata czekać Nie kupuj przez internet i lepiej poczekaj jak w sklepie stacjonarnym będą.Wtedy przed zakupem masz okazję obejrzeć sobie dokładnie jak dany egzemplarz wygląda,czy głowica nie uszkodzona i klapka nie urwana itp. Wrzucam tutaj właśnie zdjęcie poglądowe jak wyglądał Sabre kiedyś z datą do 2020 roku a jak wygląda aktualny z datą do 2026 roku. Ten "stary" to jest mój pierwszy Sabre jaki kupiłem...
Megasmig to jest jeden z tych egzemplarzy co Ci wtedy ostatnie sprzed nosa kupiłem...Pamiętasz Kurde to był 2016 rok...

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Pamiętam , stare czasy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1365
Dziękuję Kolego Zyber za cenne wskazówki. Faktycznie nie będę czekał dwóch lat, ale 3 miesiące pewnie mogę się wstrzymać. . Pozdrawiam Piotr
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium