SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6780
Niestety brak chętnych do "pozowania" przy 1.4
Na stronie 84 tego forum film od Mierzeya jedynie jak testują.
Kto wiedział że Maciejka taki numer odwali i filmy pousuwa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6780
Zresztą u Maciejki nie było co oglądać Dostał dawkę i przez cały film cierpiał i cierpiał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Ze strony naukowej takie filmy mają akurat największą wartość, gdzie jest pokazane wszystko od początku do końca, gdzie można zmierzyć czas od zadania dawki do całkowitego unieszkodliwienia oponenta. W dodatku jakby jeszcze zgazowany opowiadał o swoich odczuciach na bieżąco. Warto też wykonać próbę ataku na gazującego po otrzymaniu dawki gazu, żeby sprawdzić czy da się jakoś funkcjonować i jak długo. Ten film, który ja wrzucałem to jest stronie Foxa udostępniony, do takich materiałów to jednak zawsze warto mieć trochę dystansu, w dodatku jest krótki i są przeskoki w czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
Otóż to, film pocięty ma niewielką wartość jak dla mnie. Podziwiam i tak odwagę, w życiu nie dałbym się zgazowac żadnym z foxów.
A jeszcze z innej beczki, gazy od MACE, warto czy raczej z tej półki to SABRE bo cenowo to wygląda tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Sabre jest jedną z dwóch największych firm robiących gazy w USA, mają kontrolę jakości HPLC, czyli za pomocą chromatografii cieczowej sprawdzają dostawę oleju bazowego czy ma tyle MC ile dostawca deklaruje, mają wprowadzony system zarządzania jakością ISO. W dodatku tutaj na forum wszyscy zawsze mówili, że ich gazy mają najlepsze pędniki/ciśnienie, w dodatku pędnik najdłużej trzyma ciśnienie, nawet po terminie. Także o Sabre tutaj na forum wiadomo dużo, wielu użytkowników forum używało nie raz i gazy działały, o Mace dużo mniej. Sabre to nie jakiś mocarz, ale dobra podstawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Jak dla mnie do zastosowania cywilnego to warto mieć jeden gaz Sabre, jeden Foxa, jeden w chmurze, a drugi w strumieniu na gorszą pogodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Megasmig który spray do dekontaminacji masz na myśli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Wczoraj widziałem użycie hi Maxa w wersji 360 , bardzo fajny strumień szeroko kryjący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729



to ten sam gaz tylko inna etkieta nie powiadział bym że tak szeroko pryska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Nie to nie ta dysza, tamta zupełnie inaczej wygląda i rozpyla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium