SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Robert 1410 też jestem ciekawy jak z tym Greenem. Megasmig i Marcin 44 (zbanowany kumpel z forum...niesłusznie oczywiście) chwalili zawsze Greena że dobry a co najważniejsze nie inhaluje.Tutaj mam screena z Foxa i są podane parametry. Green na 3 pozycji za five point three,chociaż ma więcej MC ale mniej SHU...Nie testowałem żadnego z nich ale chyba wybrałbym Greena...

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Dzięki za screen , Green zawsze był owiany magią mocy , i wymieniany jednym tchem obok UDAPA. dlatego jestem ciekaw co po nim pozostało z dawnych czasów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Kiedyś tak było...ciekawe jak się sprawdza teraz? Na pewno One point four jest przekozacki i tego jak najbardziej polecam! Szkoda że puszeczki małe tylko w Polsce dostępne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Akurat ta plansza pokazuje 5.3 w innej wersji niż ta dostepna w tej chwili w Polsce, bo ta wersja ma niby 0,7 MC , ale już agresywny rozpuszczalnik taki jak w 1.4 . Grenn w wersji gasniczki nie narzekam, moc i zasięg ok , oczywiście kupiłbym gasnice 1.4 gdyby się pojawiła w Polsce, jak długo nie będzie to napiszę do znajomego w USA może wyślę, ale to nic pilnego...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No ściągnąłem ją ze strony Foxa...to ten Five point three dostępny w Polsce jest słabszy prawdopodobnie? Na you tube czytałem opinie i ludzie go nie polecali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Oczywiście że jest słabszy , od tego 5.3 TM 2 , a zwłaszcza 5.3 z neutralnym rozpuszczalnikiem , jeśli chodzi o moc to wolałbym palny Sabre Red cone .Na dworcu noszę Grenn że względu na mały efekt inhalacyjny jak na cone , poza tym gasniczki Sabre LE są większe i musiałbym dokupić kaburę , a gasniczki Foxa wygodnie nosi się w górnej kieszeni kamizelki taktycznej...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Megasmig a co Ty byś polecił,Greena czy Five point three? Stream puszka 89 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Z tych to chyba Grenn-a , ale marzę o dużej puszcze One Point Four, ma ona inny rozpuszczalnik i będzie miała aż 4 uncje czyli 118 ml .Ale po co Ci wybierać jeśli masz zapas małych 1.4 ... ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
tak z przekory chciałem kupić Mam całą armię Foxiki i Saberki ale jakby 1,4 zabrakło to chcę wiedzieć co kolejne brać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
To moja aktualna armia dwa pierwsze z lewej już po terminie...czekają na testy

3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium