SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Sabre nie palne...Na moich nowych Crossfire adnotacja: Uwaga!!! Przed użyciem wymagane szkolenie.Uczestnicy szkolenia muszą podpisać oświadczenie że zapoznali się z metodami odkażania gazu po użyciu...
Na starym Crossfire nie było takiej adnotacji...ma ktoś może wiedzę czy w Stanach coś się zmieniło jeżeli chodzi o dostępność gazu dla cywili?? Czy może to adnotacja dla służb???
Wiem że w Niemczech jak użyjesz gazu w obronie a sąd jednak stwierdzi że użyłeś bezpodstawnie to odpowiadasz jak za użycie broni...!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Raczej importer robi sobie dupochron gdyby ktoś poważniej ucierpiał od gazu.
Przeszkolony użytkownik powinien udzielić ewentualnej pomocy....nie udzielił więc producent importer nie odpowiada za skutki uboczne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Tylko to oryginalna puszka i info po ang.
Chyba że taką adnotację dla bezpieczeństwa sobie zamówili importerzy właśnie.


Zmieniony przez - zyber7 w dniu 2024-04-22 22:16:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Przepisy federalne dotyczą gazów w niewielkim stopniu w USA , a stanowe w poszczególnych stanach czasem się zmieniają. Ogólnie jednak producent Sabre jako jedyny zaczął robić że swoich gazów jakąś tajemnicę tylko dla służb i na ich stronie dostęp dla gazów LE stał się możliwy tylko dla mundurowych po okazaniu legitymacji. Na stronach np Fox Labs czy Def Tech bez zmian każdy może obejrzeć produkty. Oczywiście teraz trzeba osobiście w USA przyjść kurs dekontaminscyjny ich produktami . Cóż w Polsce to nam nie grozi nawet gdybyśmy chcieli bo te produkty są niedostępne , może przez 20 lat jak zajmuje się tematem pojawiły się na milisekundy w dwóch sklepach i nawet ja nie zdążyłem ich kupić. Ogólnie to są dwa takie produkty pierwszy w białym opakowaniu to standardowa plukanka do oczu z 0,9 % soli fizjologicznej , znam to między innymi z fabryki i bez problemu kupię od producentów BHP . Przyspiesza on trochę dekontaminacje oczu , ale skóry to tak nie za bardzo . Drugi to taki zestaw dwuskładnikowy , ten akurat chciałem kupić i przetestować jak wypada w porównaniu z Sudeconami , ale za cholere nie mogę go kupić .Jakbym jakimś cudem to kupił to będą testy i opiszę na forum.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Dzięki Megasmig za wyjaśnienie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
W sumie tak jak napisałeś asortyment Sabre to tylko poznajemy dzięki naszym Polskim sklepom.Na stronie Sabre nic nie ma...jakieś szminki ewentualnie
Sabre dobry gaz ale Fox ma mocniejsze egzemplarze i jakoś nie ukrywa swojego asortymentu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Akurat nowa strategia Sabre jest chyba biznesowo genialna , zamiast walczyć o niepewną sprzedaż paru sztuk gazów LE na rynku cywilnym teraz każda agencja federalna , policja stanowa czy biuro szeryfa które wybierze ich produkty będzie musiało dokupić hektolitry ich płynów do dekontaminacji .Rockefeller lepiej by tego nie wymyślił .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Sabre RED jest najmocniejszy 1.33 MC.Jest jeszcze Sabre DEFENSE 0.33 MC,Sabre 5.0 O.67 MC
Sabre CS 1.5% CS czy Sabre ADVANCED 0.33 MC + 1.5 CS
Na te mocarze od Sabre to spray dekontaminacyjny od HPE by wystarczył
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Fox na oficjalnej stronie ukrył swoje gazy DB mimo że jeszcze (luty 2024) je produkuje.Reszta produktów jest widoczna i nie ukrywa tak jak Sabre całego asortymentu.DB nie używałem tak samo jak innych Sabre (oprócz RED) ale myślę że Fox 2 TM jest lepszy od całej gamy produktów Sabre i na równi z Sabre RED.
Jakie macie zdanie na ten temat?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Co teraz proponujecie na testy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium