SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ten post dla właścicieli psów.Wczoraj niestety musiałem użyć Anti-doga tego z filmiku Posira,mam kilka uwag.Tutaj co kolega testuje jest piękny w miarę mocny wyrzut mieszanki.Najprawdopodobniej gaz jest świeży i trzyma odpowiednie ciśnienie.
Ten którego ja użyłem ma datę ważności 06.2024 czyli pół roku mu zostało.Zadziałał prawidłowo bo pies chociaż niezbyt precyzyjnie trafiony odskoczył i po chwili zaczął popiskiwać.Niestety ciśnienie już nie było takie fajne jak na filmiku i mimo że z około metra pryskałem to część chmury uciekła mi w bok Był delikatny wiaterek ale waliłem z 1 metra nie więcej bo trzymałem swojego na smyczy podczas pryskania jak już walczyły i go odciągnąłem żeby zgazować tamtego.
Uwaga taka że pół roku przed terminem stracił częściowo ciśnienie
Teraz mój wybór to będzie ten Anti dog z żółtą naklejką i okrągłym otworem wylotowym (też jest na kanale u Posira) bo ta dysza w kształcie "portu USB " nie bardzo przypadła mi do gustu...jakby "rozrzedzała" wylatującą mieszankę Kupię dwa i jeden obowiązkowo sprawdzę jak pryska.
Wniosek taki że przy słabszych markowo gazach takich jak ten na psy lepiej wcześniej zmienić na nowy egzemplarz i nie czekać do końca daty ważności.


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Tutaj wgl nie chodzi o termin ważności, po prostu nie licz na cuda w tanich słabiutkich miotaczach. To nie są gazy pokroju sabre czy innych najlepszych marek gdzie partie są testowane itd. W Hi maxach zdarzały się problemy z jakością czy ciśnieniem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Na cuda nie liczyłem tylko nie spodziewałem się że aż tak marne ciśnienie będzie.Na nagraniu od Posira to całkiem ładny ten pierwszy strzał był a u mnie to kicha.Tak czy inaczej zadziałał.Nie chciałem go Sabre pryskać bo to pies sąsiadki w innym przypadku bym nie wnikał.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Jeśli chodzi o ciśnienie i panowanie nad nim to ten Anti Hund od KO , jest przewidywalny , do 2metrów jest sens go używać dalej nie polecam i dysza jest okrągła/otwór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359


?feature=shared
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Poprosiłem znajomego to nagrał, ale mówi ze nie był w stanie wystać dłużej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Dobrze to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Dzięki za filmik Greek , duży efekt inhalacji jeszcze nie świadczy o dużej mocy , np KO ma bardzo silną inhalacje a moc średnią . Właściwie z dostępnych w tej chwili w Polsce pieprzowych KO ma najsilniejszą inhalacje po Sabre Phantom. Postaram się kupić tego francuza i wypróbować, albo dać koledze z bramki gdzie szybciej może być okazja, bo na dworcach i w pociągach , to ten gaz tak średnio, nawet jakby była potrzeba użycia to nie wyczyszczę z ludzi hali albo wagonu ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Tak ma mocna inhalacje, kupiłem żeby przetestować bo tak jak pisałem znajomi mówili ze używali i działał bardzo dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Odniosę się do ciśnienia w anti dog-u jedną z ważniejszych spraw było to czy miałeś go w kieszeni kurtki torbie czy trzymałeś w dłoni i ( czy był ogrzany) Nie wiem czy zauważyłeś że


tutaj gaz produkcji wiadomej i też ma słabe ciśnienie





na wszystkich filmach widać słabe ciśnienie a spowodowane jest tym że puszki były zimne
Odbiegając od tematu to powiem tak zawsze jest opcja satysfakcja gwarantowana lub nowy gaz ale warunek konieczny przyjazd do mnie a z gazów do wyboru to szybko się ustali listę i na prv wyśle. Anti hunt balistol to nie wiem czy nie zawiera izopropanolu innymi słowy KO z inną etykietą. Z czystej ciekawości zapytam się w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia z psem?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium