SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
Co używają częściej, wiesz może? Tzn króluje sabre czy fox?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Greek przecież napisałem że szanuje Jarosława Rogowskiego .I jestem jego fanem w dziedzinie samoobrony. Słyszałem że był nowy przetarg w policji, ale nie wiedziałem że ubogacili się TW 1000 . Akurat chyba dużo tego jeszcze nie noszą zbyt wiele , bo na sądzie i dworcu widziałem policjantów jeszcze tylko z HI -MAX-ami , dzięki że piszecie to minie mnie zdziwienie jak zobaczę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 70 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1085
Na stronie producenta TW 1000 informacji na temat parametrów tego gazu nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem. Jedyne co producent podaje, to kapsaicyna jako czynnik drażniący. Jeśli ktoś bardzo chce znać parametry tego gazu, to powinien pisać w tej sprawie maile do Hoernecke, czyli producenta TW 1000. Sprzedawcy na aledrogo piszący, że ten gaz ma 1,33 MC niestety już nie podają skąd takową informację posiadają, więc jest ona mało wiarygodna.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Ano kiedyś doświadczony użytkownik pisał jako handlowiec z zapytaniem do Hoernecke i podali mu taką wartość. Oczywiście przy gigantycznych zamówieniach jest zawsze możliwość negocjacji u producenta parametrów, ale mam jakieś dziwne przeczucie że do polskich policjantów trafi te standardowe 0,34 % MC . Z drugiej strony mogło być gorzej mogli im zamówić OC 5 z Inter-a , jak kiedyś poczta polska dla listonoszy. Zresztą na dworcach w Warszawie też dają taki służbowy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Megasmig nie miałem nic złego na myśli jeżeli chodzi o Twoje zdanie w kwestii Jarka, tw w policji są już około roku i ma je sporo policjantów, oddziały, ruch drogowy. Ciężko powiedzieć co króluje, raczej większość moich kolegów w robocie używa foxów i bardzo sobie chwalą, mam też jednego który jest zwolennikiem tylko phantoma jak wpada na interwencję :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228


.Po tych ,, zaj**istych" wiadomościach macie dla osłody stary filmik reklamę amerykańskiego kursu . Idea szkoleń dla osób nie mających praktyki to bardzo dobry pomysł i szacunek dla pana Jarosława za zajęcie się tym tematem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
A który to model ,,wspaniałego " TW 1000 trafił na wyposażenie policji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
Takie cudo. I uwaga, na tyle puszki też jest podane że mc to 1.33




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Dzieki a jak jaka pojemność ? Tych parametrów to chyba nikt nie kontroluje w Policji (Chyba że się mylę ) . Kiedy w 2005 HPE wygrało przetarg z Bodyguardem LE-10 , szybko wprowadzili tańszy ,,zamiennik " HI-MAX , który koło prawdziwego Bodyguarda to nawet nie stał ,a powtarzalność jakości substancji . a z czasem i głowic ,mówiąc oględnie pozostawiał wiele do życzenia . Z TW 1000 to najlepsze są chyba gaśnice , gaz jest kiepski , ale jest go tyle że można osobnika ,,wykąpać " i na ogół jeszcze jakoś to działa ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Megasmig na tą chwilę nikt tego nie kontroluje, na małe miotacze 75ml przetarg wygrało tw i razem z hpe dostarczają bo kielecka firma napalenia litrowki, plecaki i dostarcza mieszanki do tajfuna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium