SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1532 Napisanych postów 1379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23590
Cóż gaz ten występuje też na niemieckiej stronie producenta, który jest dostawcą polskiego dystrybutora .Ma on tam 26,4 OC i 2,66 procent MC. Sprawę pieprzowe to nie jest jakaś kosmiczna technologia, więc zapewne dali dwa razy więcej tego olejku , który jest w ich flagowym Police RSG . Police RSG w wersji cone jest niezbyt skutecznym gazem , skuteczność wersji dwa razy wzmocnionej może być inna .Na razie jednak nie słyszałem o przypadku użycia tego przeciw ludziom ...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 31 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 571
No tak. Żeczywiście nie ma za dużo informacji czy opinii o tym gazie.
Co prawda na allegro są opinie o produkcie, ale wiadomo jak z nimi jest.
Na YouTube też niema porażających treści... są tylko jakieś zagraniczne testy większych butli. No cóż, Pozostaje szukać lub czekać na polski test...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 673 Napisanych postów 445 Wiek 28 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6107
Na stronie producenta Grizzly jest gaz o takich parametrach ale nie ma w takiej puszce 63 ml jaką mamy w Polsce...Tam najmniejsza pojemność to gaśniczka 150 ml.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 673 Napisanych postów 445 Wiek 28 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6107
Druga rzecz...kto idąc w góry gdzie można spotkać niedźwiadka bierze ze sobą gazik o pojemności 63 ml gdzie mała puszka wiadomo mniejsze ciśnienie A misio to nie agresywny typek po spożyciu tylko zwierze którego zachowania nie sposób przewidzieć...Na misia to gaśniczka potrzebna z konkretnym zasięgiem a nie sikacz...Sorry takie moje zdanie./Tutaj jednoznacznie widać że to gaz na ludzi niestety z opisem "zabezpieczającym" sprzedającego taki produkt (nie używać wobec ludzi) Na psiaki to wystarczający jest zwykły gaz tylko z dyszą cone i nie ma potrzeby używać miotacza z tak dużą mocą
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 673 Napisanych postów 445 Wiek 28 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6107
Uuuuu widzę że inflacja i rynek sabre dopadła 30% w górę za puszkę mk 3,5
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5502



czy dobrze widzę 2:03 czy to nie temn gaz





Zmieniony przez - 91posir w dniu 2022-01-31 15:40:18
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Trudno powiedzieć, ale z tego co widać było w telewizji to nie za bardzo sprawdzały im się te gazy które mieli.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 31 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 571
Siema tak przeglądam dostępne oferty i mam dziwne wrażenie że fox swego czasu jeden z popularniejszych gazów ( o ile nadal jest popularny) przestał się pokazywać na sklepach. O co chodzi? Chwilowy brak towaru? też niedawno gdzieś zauważyłem że była rozmowa o gorszej jakości niektórych pószek. Mógł by ktoś coś napisać na ten temat? Zastanawiam się nad jakimś FOX'em ale boję się wyrzucić pieniądze na wadliwą puszkę. Czyli stracę około 130zl za gaz i zęby które wolał bym zachować. I z góry dopisuję że mam już sabre cone i sabre stream. Chciałbym się skupić wyłącznie na FOX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5502
Z tego co się dowiedziałem to mieli chwilowy kryzys za oceanem i to temu nie był dostępny a po nadto wiadomo poprawność musi być kto wie ten wie reszta na prv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5502
Muszę je mieć w swojej kolekcji
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

WHEY premium