SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Myślę że gdzieś w terenie to spray plus chusteczki to idealny zestaw ratunkowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Fox Green tak aktywnie oczy atakuje? Jak pisałem "pali gały" że nawet sudecon nie pomaga???
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Ana właśnie, diabeł tkwi w szczegółach. Sudecon-y polecam , podałem też optymalny sposób zastosowania . Te chusteczki z HPE i ich stary plyn z atomizerem to produkt znacznie gorszy na gazy , chociaż samego zakupu nie żałuję łagodzi niektóre inne podrażnienia np po pokrzywach itp .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Grenn ma bardzo czystą mieszanke masz wrażenie wypalania oczu , w dodatku momentalnie się wchłania kapsaicyna z tego produktu i nie do końca są się złagodzić skutki nawet chusteczkami , przy większej ilości jazda gwarantowana . Obejrzyj filmik jak ten Niemiec testował na drugim gasnice , po konkretnej porcji Grenn-a raczej nie poszedłbyś do domu nawet prowadzony przez kolegę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Tak przemyślałem po Twoim zapytaniu a że wcześniej nie miałem żadnego doświadczenia z dekontaminacją że ten płyn po prostu działa średnio.Fakt jest taki że mi chłodził twarz i przynosił wyraźną ulgę ale pieczenie po kilku minutach powracało i trzeba było zabieg powtarzać.Z drugiej strony napisałeś że trzy sudecony trzeba zużyć by sobie pomóc.Więc...trudno mi ocenić bo innych odkażaczy nigdy nie używałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Aha...czyli po Greenie siedziałbym w lesie i "śpiewał" ZIELONO MI
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Akurat pieczenie to Sudecon-y usuwają po jednym użyciu, co innego działanie na oczy ... Zależy to też zapewne ile środka się do nich dostanie, ja dostałem na otwarte więc była masakra . Jak będzie okazja to kupię ten spray i zobaczymy , jak nie to użyje Sudecon. Oczywiście to jest dla osób przypadkowo porażonych. Osobniki które zagrażały innym oczekują na policję beż dekontaminacji .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Dlatego jak mam oberwać to wolę Saberkiem bo jest bardziej humanitarny Przynajmniej do domu dolazłem
Wiadomo agresorów nie dekontaminujemy!!! Absolutnie nie ma prezentów
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
A jeżeli sabre to crossfire czy ten ze zdjecia? Widzę że różnica na pewno jest w tym ze jeden jest palny, liczby te same

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ten ze zdjęcia to Sabre cone mk 3.5 czyli chmura.Sabre Crossfire to dysza strumieniowa i akurat ten egzemplarz można używać w pozycji odwrotnej czyli puszka głowicą do dołu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium