SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Biły *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44 Napisanych postów 74 Na forum 148 dni Przeczytanych tematów 873
I dlatego uważam, że gaz to najlepszy środek do samoobrony. Walisz po głowach, cofasz się i czekasz aż sam zrobi robotę. Żadnego szarpania, lania pałami bo to bardzo duże ryzyko.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Arm IV cudem nie jest ale z bliska trafienie prosto w ryjek musiało zabolec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Dlaczego ? Mi chmura Arm IV jak była dobra w terminie działała bardzo mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Kiedyś zużyłem kilka gaśnic 300 arma i byłem mega zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Miaalem kiedyś te małe i cudu nie było.
Może jakieś wadliwe trafiłem bo w arku różnie bywa że stabilnością jakosci.
Próbowałem dopytać jaka to ma zawartość SC i oc ale jakoś konkretów unikali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Oficjalna zawartość i stężenie w Arm lV od początku podawana przez dystrybutora.
Składnikiem aktywnym gazu jest olejożywica pieprzu naturalnego, zawierająca 1,89 CS, 3,02% olejku pieprzowego, 1.4 % Capsanicyny i do 2.5mln SHU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Ta druga część tej informacji to wymysl dystrybutora , nawet Fox labs nie robi 1,4 MC trzema procentami OC , a ta firma ma najczystsze OC na rynku. ARM IV ma zapewne 0,33 MC lub mniej. Oczywiście taka ilość CS w większości przypadków robi robotę.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Megasmig zgadza się, jeżeli jest sprawny i ma aktywną zawartość działa bardzo dobrze, gaśnicę wykładały miejscowych cwaniakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 220 Napisanych postów 167 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1920
Odebrałem zakupy z Mili i Saberki są ,ale jedna cenna uwaga Sabre chmura MK3,5 z datą ważności styczeń 2029 nie ma już czerwonej naklejki ,Warning Flammable coś chyba pozmieniali -niestety.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium