SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 120077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Oto kolejne wynalazki





2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Kto wie ten wie,kto nie wie ten trąba Niezawodny 91posir rozbawić potrafi Zasubskrybuję Twój kanał!
Marcin 44 pisałeś że Kaliber ma w październiku Sabre sprowadzić...jakoś nie sprowadzili.Pisali coś do Ciebie? Posucha jak cholera na Militaria też pustki.Czekałem na Sabre mk 3,5 i nie kupowałem Walthera od sabre a tego też już brak...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
No dzięki za uznanie a to takie tam powiedzonka z czasów listonosza "biustonosza" spotkałem kumpla z pracy właśnie z poczty. Biustonosz to się wzięło też z pracy jak to młodego szkoliłem podchodzi do domofonu dzwoni i mówi zamiast listonosz to a Ręce spracowane ale palce smarowane do liczenia rent końcówek co się ma z tych stówek. A tak do rzeczy to planuję test nowego RSG wersja GEL.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
Dostawy są tylko że szybko asortyment jest wyprzdawany osobiście ledwo na ledwo udało mi kupić gaśnice sabre fog i gel wszędzie pustki ajak jest to cena powala, szokiem jest to że nawt hi max jak kosztował w granicach 170 zł to teraz jedemn ze sklepów wycenił na 250 zł szok poprostu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
91posir no to czekamy na test RSG.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 804 Napisanych postów 525 Wiek 71 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6986
Megasmig no to czekamy na Sabreka.Jakby co to daj cynk jak będzie można kupić.Z amunicji został Fox white lighting stream 85 ml i Sabre cone palny mk4 oraz dwa mk 3,5 ale ponad rok po terminie,te trzymam na psy ewentualnie.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5843
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1418 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24424
Ok Zyber napiszę jak coś będzie , tęsknię za czasami kiedy można było w Polsce kupić nie tylko Sabre, ale też oryginalny OC 17 , starą formułę Foxa 5.3 i Udapa ... Jak mówią Czesi to se ne vrati ...
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium