SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 121392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 57 dni Przeczytanych tematów 348
Jeszcze do tej karuzeli podałbym nato defense "gel"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58 Napisanych postów 85 Na forum 157 dni Przeczytanych tematów 954
Panowie zamawialiście może gaz że strony bron.pl? Polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1611 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24510
Zamawiałem w ciągu roku dwa razy, raz Walthera Pro Secur i raz te francuskie Trekking le Protecteurv , wysyłka szybka i bez problemu. Mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58 Napisanych postów 85 Na forum 157 dni Przeczytanych tematów 954
Dziękuję pięknie! Mają akurat promke na sabre w wersji stream 65ml a mi się kończy już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 812 Napisanych postów 532 Wiek 75 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7056
Perunowypiorun jak dużo i często "gazujesz" to faktycznie ta promka jest przyzwoita.Pytanie tylko jak z ważnością tego produktu? Na stronie brak informacji a inne produkty prawdopodobnie z dobrą datą mają troszkę wyższy lewel cenowy niż u konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1611 Napisanych postów 1420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24510
Też o tym myślałem, ale jak kolega dużo stosuje to i kilka miesięcy daty ważności mu nie przeszkodzi .Zresztą Sabre nawet trochę po terminie normalnie się sprawdzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 812 Napisanych postów 532 Wiek 75 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7056
No tak...jak dużo i często "gazuje" to jak najbardziej.Tylko powinien spojrzeć jeszcze na kwestię dostawy...żeby ta promka nie zrobiła się mini promką z marną datą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 812 Napisanych postów 532 Wiek 75 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7056
Megasmig i jeszcze kwestia dużych Foxów 1.4...małe są świeżaki z lutego 2024.Czyli była dostawa a dużych jak nie było tak nie ma.Chyba się nie doczekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5860
Nie wiem jak wam ale mi nie odpowiada nowa szata graficzna starego KO-szczaka


osobiście najlepiej odpowiadała mi stara wersja bez tych klapek ta z wyłamywanym zabezpieczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58 Napisanych postów 85 Na forum 157 dni Przeczytanych tematów 954
No racja, brak daty mi się nie podoba a zanim uzyskam jakieś informacje to tydzień minie. A mi zostało mniej niż połowa puchy a majówka idzie. Zawsze mam awaryjnie jeszcze red pepperka i fox 1.4, ale sabre pozytywnie mnie zaskoczył i cenie sobie jego skuteczność. A dokładając do tego cenę 90zl to jest gazem idealnym jak dla mnie :) na mili w zasadzie w tej samej cenie jest niebieski 65ml i crossfire 89ml
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium