SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Ciekawe w tym gazie jest to ,że mimo jego specyficznego przeznaczenia ma dobre opinie także na dworze ,używał mój kumpel na dwóch pijanych pod sklepem(co najśmiesznejsze on nie wiedział ,że kupił gaz do pomieszczeń/więzień itd) ,ale nie meneli tylko takich lekko cwaniaków i "zmiótł ich" miał tą wersje mniejszą MK4.


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2022-10-27 18:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Mnie też to zastanowiło że mocno zaczoł gryść za gardło na podwórku no i to że się tak długo utrzymywał w powietrzu, nie nagrałem tego ale puszka była osztoniona co może wskazywać że pendnikiem był azot lub CO2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 482
Z tych tańszych i niedużych,polecam sabre Red combat 16ml. Dość duże stężenie. Testowane dobrowolnie na kawalerskim . Złożyło każdego kto się z tym psiknął,najmocniejszy zachował wizję przez jakieś 20 sekund. Byłem też raz świadkiem użycia Sabre Red Phantom z większej butli około 250ml na grupę agresorów z dużą przewagą liczebną. 5 chłopa zamieniło się w ciągu 3 sekund w płaczące panny. Dwóch typów oprawiło tych pięciu .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Woody- nazwa tego pierwszego gazu to Sabre Red Compact nie Combat,a stężenie klasyczne jak we wszystkich z linii red.
Co do działania to Sabre nie zawodzi od lat ścisła czołówka na rynku.


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2022-11-05 07:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Co prawda to prawda że sabre to pewniak ale osobiście nie polecam tych wszystkich "wynalazków " szminki , breloki itp z jednej prostej przyczyny pojemność . Jak
pokazuje doświadczenie lepiej mieć więkrzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Nowy teścik

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
kolejne testy





4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
Czołem wszystkim, nie wiem, czy widzieliście, co nowego stworzył Fox, ciekaw jestem jak taka formuła się sprawdzi.

https://foxlabs.com/products/outdoor?_pos=1&_sid=0b7315f97&_ss=r

I czy będzie u nas dostępna kiedyś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
Czołem wszystkim, nie wiem, czy widzieliście, co nowego stworzył Fox, ciekaw jestem jak taka formuła się sprawdzi.

https://foxlabs.com/products/outdoor?_pos=1&_sid=0b7315f97&_ss=r

I czy będzie u nas dostępna kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Ciężko cokolwiek powiedzieć osobiście z tymi pytaniami skierował bym się do importera



nowy teścik
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium