SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Uuuuuups ale porażka ten Walther i to od Sabre...Posir serio nie był wcześniej ani razu używany?? Kup sobie człowieku miotacz do obrony i to renomowanej firmy a możesz w sytuacji zagrożenia po użyciu przeciw agresorowi nieźle w pędzel dostać Co za kicha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
zyber zyber asz się prosisz o odwiedziny
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ale ja to pisałem w trzeciej osobie Kicha niezła wyszła z tym Waltherem. Jak ktoś kupi i będzie chciał użyć to rozczarowanie człowieka czeka...a i zęby można stracić Posir chcesz to przyjeżdżaj do Wa-wy. Tylko tym razem potestujemy razem...Jakby co to w kontakcie Ja ostatnio sprawdziłem jak pryska Fox one point four jak z kumplem po kielichu postanowiłem sprawdzić zasięg.Powiem że strumień tego Foxa jest kozacki i całkiem szeroki.Ta mała puszeczka 56 ml (info na puszce) bo w necie podają że 59 ml spokojnie na dwóch agresorów starczy żeby każdemu po solidnej dawce zaaplikować.A jak opanujesz nerwy i dobrze trafisz to i na trzech...wszystko zależy od sytuacji.Testowałem na ścianie garażu a nie na kumplu bo działanie to widać na filmikach tego Maciejki z you tube. Bez kitu chłopak sobie krzywdę robi bo oczy mu siądą w końcu...tyle co przyjął na japę tych gazów No ale cuż...jego sprawa...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
No wiem że ten walduś to coś z nim nie tak pewnie orginal producent i syntetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Albo kiepski albo przez ro że był zwiwewany przez wiater.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
kilka nowych testów









dajcie znać czy obecna jakość jest leprza
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Do tej pory byłem pewny że kraina ryżem płynąca ma pomysły jak stodoła ale się myliłem


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
dwa nowe testy








Zmieniony przez - 91posir w dniu 2023-06-14 16:43:43
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Siemano. Posir komu tego Udapa zajumałeś (coś na poprawę humoru) A tak na poważnie Udap...zobaczcie jaka "silna" zwarta chmura...kozacki Porównajmy do chmury KO z dużej puszki. KO też jest niezła ale dużo słabsza tzn. ciśnienie i taka "rozrzedzona" Na starym forum było dużo o Udapie pisane i szkoda że nie można go w Polsce dostać Co do filmiku z tą nakładką na KO...upss Po co,na co to komuś? Cywilowi gdzie to schować? U ochroniarza jakbym zobaczył to bym się zdrowo uśmiał A Wy co myślicie o tym sprzęcie? bo ja to nie wiem czy śmiać się czy płakać? Jeszcze pytanie mam.Wie ktoś może coś o Fox one point four w większej puszce niż ta dostępna w wiadomym sklepie? Chciałbym kupić 3 OZ ale u nas nie ma...jedynie 2 OZ.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium