SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Wbiłem 3 Foxy i zero promocji...u mnie nie działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Zyber z tego co mi wiadomo to opisy o słabym działaniu to dotyczyły głównie wersji Foxa 5.3 2 % , ta wersja jest po prostu słaba. Wersja 4% już lepsza 1,4 MC to już dobry standard, ale nawet Fox 2TM z neutralnym rozpuszczalnikiem działa oczywiście słabiej od ,,starej " wersji Foxa 5.3 z agresywnym rozpuszczalnikiem. Teraz zapewne wróci to do normy bo w USA i 5.3 Legancy i One Point Four mają mieć już agresywny rozpuszczalnik. Zobaczymy co będzie trafiać do Polski po nowym roku z Fox-ow , miejmy nadzieję że wersje z agresywnym rozpuszczalnikiem , pożyjemy zobaczymy ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Wiesz Megasmig to wszystko po angielsku czytałem,czego nie rozumiałem to z translatora korzystałem.Z tego co pisali to Legacy ma 0,7 MC i agresywny rozpuszczalnik Więc go chwalili.To jest ten którego nie ma w Polsce jak pisałeś a jest na tej planszy co wklejałem na forum.Rozpuszczalnik TCE czyli Trichloroeten jest zakazany w Europie.Pisali tam też goście z Francji,Niemiec a nawet z Rosji.Francuz napisał że on ma dostęp tylko do Sabre Cross fire i szukał czegoś mocniejszego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Podobno w niektórych Stanach TCE (TRI) też jest zakazany a chcą poszerzyć ten zakaz...Bo rakotwórczy...sraty p*****ty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Pierr da ty bo mnie wygwiazdkowało jak napisałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Ja widzę te rabaty , może dlatego ,że jestem klubowiczem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ożesz Ty...klubowiczem?? Zaraz ja zostanę klubowiczem i będę miał rabaty Ha,ha,ha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Dokładnie tak zrób.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Mam 15 złotych rabatu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Zawsze 15 zł do przodu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium