SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6 Napisanych postów 19 Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 284
Dacie zdjęcie tej nowej głowicy? Bo na stronie widzę tylko starą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 44 Napisanych postów 74 Na forum 148 dni Przeczytanych tematów 873
Mam w domu z tą nową chyba to jak wrócę to zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Głowica w red pepper-ach jest taka sama jak w gazach stoper 2


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Żeby takim siusiającym strumykiem trafić to cel.musi stać na baczność i mordę wystawiac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8394
Megasmig na ile strzałów wystarczał Ci green cone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24352
Duża puszka dawała około 9 konkretnych strzałów .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
Pirat bagienny.W kolekcji autora filmu na you tube mamy więcej takich siusiaków Lata temu nieświadomie nosiłem Police rsg stream i całe szczęście że nie miałem okazji z niego korzystać Kończył się termin ważności i postanowiłem go testowo wypryskać...to co wtedy zobaczyłem na długo uprzedziło mnie do streamów Później poznałem streamy foxa i ostatnio Crossfire testowaliśmy z Megasmigiem.Te akurat są konkretne i można śmiało polecać.
Nie mam pojęcia jak w boju miałby się sprawdzić taki siusiak jak na filmie i jemu podobne
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Fox ma niezły strumieniem mocny i trochę jednak rozproszony.
Jednak większość strumyków nie nadaje się do niczego a na pewno nie do samoobrony gdzie w dynamicznej sytuacji trzeba unieszkodliwić napastnika.
O ile jeszcze dla służb gdzie gazem obezwładniają nygusa mając przy tym asekuracje kolegi z bronią czy innym środek przymusu taki Street może mieć sens zeby nie zatruwać okolicy o tyle do obrony na pewno nie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 66 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6940
To rozproszenie Foxa stream akurat w mojej sytuacji świetnie się sprawdziło bo ładnie kolesiowi gębę zalało Sytuacja była nerwowa bo siedzieliśmy z kumplem w samochodzie i szło dwóch podpitych gości do tego nabuzowanych agresją (jak się później okazało,pobili chwilę wcześniej jakiegoś chłopaka) Przylukali nas w tym samochodzie i jeden tyłkiem na maskę "skoczył" to my wnerw na maxa i wysiadamy.Wywaliłem pierwszemu na gębę Foxem 1.4 i po chwili to samo drugiemu co już z kumplem miał się okładać.Efekt piorunujący a tego pierwszego po chwili to wstrząsnęło jakbym go taserem potraktował Nie wiem co to było...czy mu tak system nerwowy paraliżująco zareagował?? Tak czy inaczej zatrzęsło Kumpel tego "skoczka" lutnął ze dwa razy ze złości bo to jego auto było i agresorów mięliśmy z głowy
Strumień Foxa jest dobry szeroki,tak samo jak Crossfire.Ten drugi ma lepsze ciśnienie i mocniej "uderza" co jest dobre jak komuś z "partyzanta" wywalisz bo przez chwilę nie wie co się dzieje a później gaz zaczyna działać.Same plusy
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 63 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 571
Co fox to fox.
A ten 1.4 to według wielu opinii i patrząc na skład i rozpuszczalnik istny diabeł.
Szkoda ze nie ma dostępnych w stozku
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium