SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Tutaj cie zmartwie delikatnie jest odczuwalny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
W foxach problemy dotyczyły wersji na bazie wody Grenn i White , głównie Grenn-a cone , jak była stara wersja 5.3 problemy nie występowały, mam nadzieję ze one point four będzie kontynuatorem dobrej jakości gazów olejowych Fox-a ...


Zmieniony przez - megasmig w dniu 2024-01-28 12:26:06
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Czyli z tymi na bazie wody był problem...Jak pryskałem testowo i w boju Foxem 1.4 2oz oczywiście a później testowo White 3oz,fakt że po terminie ale 1.4 mimo mniejszej pojemności miał dużo większe ciśnienie od większego White.
Posir Crossfire inhaluje jak piszesz.Marcin44 pisał to samo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No i trzeba obalić mit gazu żelowego.Właśnie się dowiedziałem że sprzedawcy lubią zachwalać żele.To samo u mnie w pracy jak zobaczyli mój asortyment to pytali czy to gazy żelowe,które są najlepsze Na żel to włosy w latach 90 układałem a później wyłysiałem i żelu nie używam
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Też się spotkałem z opinią o gazach w żelu ,że najlepsze , ale to opinia amatorów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Mit żelu to obalamy na różnych forach co najmniej od 2010 , firma Sharg wprowadziła ten marketing około roku 2000 i pokutuje on do tej pory. Zaczęli sprzedawać niemiecki OC 5000 jako Red Pepper Gel , istotnie lepiej go mieć niż zielony NATO Military i pochodne bo wtedy taki był wybór .Potem wszyscy sprzedawcy zaczeli sprzedawać magiczne żel e i tak jest do tej pory . Ciężko to tłumaczyć, kiedyś w latach 90-tych za najlepszy styl walki uważano taki gdzie się dużo i wysoko kopie , zawody mma obaliły ten mit , a niektórzy uporczywi żelowcy , muszą chyba stracić zęby, bo im nie wytłumaczysz ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No i wszystko jasne...kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą Tylko że ta prawda może być bardzo bolesna ha,ha,ha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Tak obok tematu , moja ciotka w latach 80-tych jak miała jechać z Żoliborza na Pragę na Ząbkowską to brała ze sobą puszkę Muchozolu , raz jej Muchozol uratował portfel.


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2024-01-28 20:15:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ha,ha myślę że Muchozol był lepszy nawet od Udapa Prysnęła w bandziorka?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Tak z metra w oczy , gość się poddał od razu.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium