SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24337
Na chwilę obecną wybór gazów jest taki , że jak ta tendencji się utrzyma to będziemy chyba z braku czegoś innego nosić i rekomendować KO . Nie ma praktycznie Sabre , Foxów ,, większości Mace , czy nawet pianek RSG . Miejmy nadzieję że jeszcze w tym roku będą jakieś dostawy gazów ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7
Teraz rozglądam się za jakąś gaśnica to nawet z red pepperem jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5790
Z gaśnic są dostępne sabre w trzech wersiach .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24337
Z nowości to firma FOX LABS ,w końcu jakoś tam przeprowadziła testy i Fox ONE POINT FOUR jest w USA w sprzedaży , ciekawe czy przemycili jakieś agresywne rozpuszczalniki i czy ten gaz coś wnosi do samoobrony pepper-Spreyami ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5790
Lub zostaje walther , ale cena no i wielkość puszki na etykiecie deklarowane 73 ml a puszka wielkości red pepper-a, no i zmiana graficznej i napisy tylko po angielsku. Przez co jak ktoś się wybiera do Niemiec to ma kłopot. Z czystej ciekawości zważyłem obie puszki i wychodzi waga identyczna 90 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24337
91posir mamy chyba coś innego , mam dwie puszki tego nowego Walthera 74 ml i na obu są napisy po niemiecku i angielsku ,, napis po niemiecku informuje że jest to odstraszacz zwierząt , czyli dalej jest legalny w Niemczech , ten gaz jest produkowany głównie na rynek niemiecki , czyli inna opcja po prostu nie wchodzi w grę ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5790
To widać że masz lepsze oczy od moich bo ja musiałem lupe wziąść żeby to rozczytać takie to drobne ale do pojemności to się zgodzisz że nie ma deklarowajej wielkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24337
Mój wygląda tak




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24337
Masz jeszcze jedno , chyba że masz na myśli to małe produkowane z etykietą Walthera tylko na rynek polski ...

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 695 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5790
Mam identyczny , chodziło mi o to że porównując do KO to wielkość puszki jest prawie taka sama zaś przyrównując do red pepper-a 75 ml to nijak się ma, ponadto waga zarówno red jak i walther ważą tyle samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium