SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 68 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6943
Ha,ha,ha,ha Posir to i plecak ze stelażem Ci potrzebny bo do kieszeni tego nie schowasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
Mam pojemną torbę dręczyciela z trąbą i na tej trąbie tru tu tu tu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 31 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 571
Wie ktoś nakiej marki gazy ma policja na kontrakcie?
Bo te "policje" z allegro to koło policjanta nie stały...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
Jak najbardziej RMP HI-MAX tylko inna etykieta.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
nowe nabytki




3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
Widzę że i ten asorytment chińce zaczynają podrabiać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 220 Napisanych postów 167 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1926
Dlaczego wersja gazu piana jest mało popularna?


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2022-02-12 21:48:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 793 Napisanych postów 518 Wiek 68 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6943
No Posir obiecałeś i testy są PM gaśniczka ostry wyrzut substancji,zarąbiście.Chyba jednak wiatr był zbyt silny bo "uciekała" chmurka i to dosyć mocno
Co do sabre protector to słabo to wygląda.Gaz kosztuje nie mało a gówniano pomyślany jest.W sytuacji jakiej kiedyś się znalazłem to by się nie sprawdził.Byłem ze swoim psem i inny się czaił do ataku na mojego (nie było w pobliżu właściciela) lewą ręką trzymałem swojego na smyczy a on się rzucał w kierunku tamtego.Gdybym miał sabre protector to za cholerę bym nie trafił w atakującego!!! Duuużo lepszy jest standardowy anti-dog tierabwehr,który testowałeś kiedyś i jest filmik u Ciebie.W anti-dog jest świetna chmurka w niezłym zasięgiem i.....za jeden sabre kupisz cztery anti-dog....Takie moje zdanie.
Co do chińskich gazów to one już kilka lat są u nas na rynku.Te Nato ze zdjęcia to od dawna na bazarach można kupić a KO fog to ze cztery lata temu trafiłem do sklepu wędkarskiego z różnymi innymi gadżetami i takiego właśnie znalazłem.Pogadałem z właścicielem i powiedział że jego znajomy u chińczyków zamawia.Podaje wzór puszki (w tym przypadku ko fog) i oni drukują na puszkach to co chcesz.Tylko głowica i "gaz" w puszce to już tajemnica Chińczyków Wiedział że ludzie się nie znają a KO fog to dosyć popularny miotacz więc postanowił zarobić na podróbce.Nie wiem tylko czemu głowicy i wylotu nie podrobili??? Ten chiński ko fog wtedy po 10 zł sprzedawał a oryginalny niemiecki po 20...i ludzie kupowali ten tańszy nie zgłębiając zbytnio tematu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
No niestety tak to jest dzisiaj postaram się Francuza przejechać ale nie obiecję.
A co do sabre to było do przewidzenia ma bardzo cienką dysze ,jak by była taka jak w red lub ko to wtedy efekt był by lepszy. Ale co się dziwić jak niestety same sabre promuje gaz stream osobom cywilnym zamiast con. No i te nieszczęsne wynalazki byloczki pierścionki i inne takie tam wynalazki co się świeci bzderczy kręci i miga to jak małpy jedna ma i druga chce.


Zmieniony przez - 91posir w dniu 2022-02-13 14:54:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 701 Napisanych postów 680 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5815
A o to i test




Zmieniony przez - 91posir w dniu 2022-02-13 14:54:50
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium