SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Aco ja mogę że te gazy to jest portwelowo kieszeniowa lewatywa
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
91posir myślałem o teście tej piany TW 1000 , ale skoro Ty zrobiłeś, to pozostaje tylko ten nowy Francuz ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
służę pomocą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5729
Jaki teraz gaz chciecie na tapete do testów ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Właściwie poza tym nowym Trekking le Protecteur nie ma nic nowego na rynku w tej chwili , zrób test albo ja zrobię dla dobra forum i koniec. Może w 2024 będą jakieś nowości, dobrze by było...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Sobota 30 grudnia godz.16 wreszcie dotarłem na Tamkę do wiadomego sklepu.Ruszyłem swoją MK4 do testów więc chciałem mieć pełną nową.No i kupiłem exp.) 07/2027 Portfel mnie zwierzbił żeby coś jeszcze kupić...najlepiej Foxa dużego.I kurła niespodzianka wszystkie Foxy 5.3 wyprzedane I małe i duże...zostały tylko małe Greeny.Sprzedawca mówi że w ostatnim czasie jest ogromny boom na Foxy 5.3 i 1.4 Chciałem jechać do Blue City ale taki ruch samochodów duży że zrezygnowałem.W domu zaglądam na stronę a w BC też wszystkie Foxy wyprzedane...Chyba dużo ludzi tu do Nas na forum zagląda
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
W Mili przez neta zrobili delikatną promocję na kilka Foxów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
W BC to nawet Greena już nie ma.Zostały 5.3 tylko te 2%. Robert a ile min.trzeba kupić żeby mieć rabat? W sumie to ja wolę stacjonarnie kupować ale zawsze mogę do sklepu zamówić.Tak robię bo kiedyś zamówiłem do sklepu 2 szt. Sabre MK 3,5 cone a jeden z egzemplarzy miał dyszę stream a naklejkę Cone Zrobili mi reklamację ale w sumie później żałowałem bo mogłem go wziąć i przetestować jakby to działało...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Rabat dla wszystkich kto kupuje przez neta.Od 50 zł masz wysyłkę gratis. Jest spory wybór.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Tak to Zaraz się tam zaloguję i zobaczę jak to wygląda.Tak czy inaczej do sklepu zamówię bo chcę kupić najświeższego.Na you tube widziałem komentarze ze Stanów tak sprzed 2 lat i tam goście pisali że pierwsze egzemplarze 2TM podobno były lipne i słabo działały.Składali reklamację do Foxa i firma coś tam poprawiła podobno żeby był skuteczniejszy.Uprzedzam że cytuję czyjeś wpisy,bo nie znam się specjalnie na tym.Może Megasmig jakąś wiedzę na ten temat posiada??
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium