SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
No dokładnie, co daje państwo to daje, a prywatnie się bujam z innymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
Szkoda tylko, że ktoś nie zrobi przetargu na jakiegoś sabre. Stosunek cena/jakość zdecydowanie tu jest na najwyższym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 59 Na forum 141 dni Przeczytanych tematów 781
Słyszałem właśnie ze rmg 75cs to były dobre gazy, wiadomo czemu wycofane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 62 Napisanych postów 62 Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 553
Cn nie CS.
Literówka ze słownika a nie mogę zedytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
RMG 75 miały swoje wady poza zaletami. Jak wiesz super inhalacja może być zaletą dla cywili, natomiast można było tego użyć praktycznie tylko na otwartej przestrzeni, a i to nie w skupiskach ludzkich . Poza tym działanie na super pobudzonych , mocno pijanych i naćpanych nie zawsze występowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6780
Megasmig apropo gazów z pałek to jaka to mogła być substancja co mi wtedy prysnął ten Policjant? Przypomnę że to był 1998 rok.Stare czasy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
To mogło być to , dopiero 23 grudnia 2004 roku ówczesny komendant wydał rozkaz o przyjęciu Recznych Miotaczy Pieprzu do służby, przy czym proces wymiany nie był natychmiastowy , jeszcze w 2010 dało się zobaczyć policjantów z RMG 75 ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6780
To na mnie nie zadziałało absolutnie.Tak jak kiedyś pisałem,byłem w pełni sprawny do działania,fakt że na komendzie wydmuchałem wtedy 1,96 promila czyli byłem dobrze ugotowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6780
Była bójka czyli adrenalina plus alkohol zrobiły swoje.Tylko że mi to cholerka nawet jednego oka nie zamknęło?? Dziwne...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Nic dziwnego CS -y nie działają na wiele osób z grup , które wymieniłem. Wyjątkiem są Francuzi którzy zwiększyli w gazach dla służb zawartość do 3 % CS , inne nacje odeszły w Policji od tego środka w małych miotaczach noszonych przez funkcjonariuszy. Nawet w Rosji CS jest tylko dodatkiem w miotaczach zwykłych funkcjonariuszy, mają oni serię Straż, gaz stożkowy ma tam 2 % MC i 0,5 % CS , a strumieniowy 1,5 MC i 0,5 CS .
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium