SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 120871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Czy orientujecie się, która wersja gazów Sabre jest skuteczniejsza - palna czy niepalna? W jednym sklepie internetowym widziałem Sabre w wersjach stożek i chmura. Czym one się różnią?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 221 Napisanych postów 171 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1948
Wersja palna jest bardziej skuteczna.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 810 Napisanych postów 531 Wiek 73 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7036
Sabre palny czy nie palny jest gazem skutecznym W palnej wersji użyto "mniej kulturalnych" rozpuszczalników czyli gęba po zaaplikowaniu bardziej piecze i pewnie szybciej taki gazik zadziała Stożek czy chmura to to samo,różnie sklepy opisują najlepiej by było opisać wersje "cone" jako stożek chmury No i wiadomo że stream to strumień czyli taki siusiak jak ze strzykawki a cone to jak dezodorancik hie,hie


Zmieniony przez - zyber7 w dniu 2022-02-22 07:19:12
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Panowie, dzięki za informacje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5853
masz tak leci stream sabre

5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 221 Napisanych postów 171 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1948
Panowie czy ktoś używał gazu Phantom Sabre na zewnątrz/dwór ja czytałem co to za specyficzny gaz,widziałem test przy budynku w ogrodzie(chyba z USA) ,ale tam chmura całkowicie ominęła oczy tego gościa i dlatego dopytuje czy ktoś z ''naszych'' próbował skuteczność tego gazu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5853
Dajcie znać co myślicie o perztestowaniu sabre foam MK 9 no i dodatkowo sprayu na misie mace a na dester "gryźli" od kks piszcie tylko szybko.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 221 Napisanych postów 171 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1948
91posir jestem za szczególnie misie to dobry wybór.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 703 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5853
zgodnie z obietnicą











Zmieniony przez - 91posir w dniu 2022-02-24 10:20:38
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 221 Napisanych postów 171 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1948
Już dostałeś moje łapki w górę i komentarz na YT ,
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium