SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Jakieś 13 lat temu i wstecz na siłowni znałem gości co na bramkach stali.To u nich właśnie Police rsg i red pepper był w użytkowaniu.Pamiętam bo wtedy też red peppera 75 ml cone 2 mln shu sobie kupiłem.Ten gaz pryskał krwistoczerwoną substancją i zarąbiście inhalował.A teraz to psy można tym pryskać jedynie i to te mniej agresywne a cena do jakości to kosmos...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Greek pamiętasz może jakiego Foxa five point three wysłałeś Maciejce do testów? Wiem że na pewno był z dyszą cone tylko nie pamiętam czy 2% czy 4% ? 1,4 to wiadomo że stream a greena to cone testowali. Więcej Foxów nie pamiętam czy były?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Testowali Foxa 4% w wersji Cone, 1.4 strumień, greena również cone i był jeszcze white lightning .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Czyli tego 2TM ? Jak pamiętam to nie "skopał" go od razu ten Fox...i trochę czasu minęło zanim zaczął działać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Test greena to powtarzali bo też jakoś kiepsko zadziałał...Dubel był lepszy bo zmniejszyli dystans i dłuższa chmura poszła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
A po 1,4 skapitulował momentalnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
2TM to wersja 4%, zadziałał prawidłowo. Wyłączył mu oczy nie był w stanie za wiele zrobić, zajął sie sobą i weź pod uwagę to ze był to test na który był przygotowany. Działanie na nim miały bardzo podobne zarówno fox 4% jak i sabre red cone mk3. Nie oczekuj od miotaczy ze każdy będzie sie turlał po ziemi, głównym zadaniem OC jest wyłącznie wzroku i dodatkowo przyduszenie agresora jeżeli jest to wersja która inhaluje czyli chmura. Wiele razy miałem tak ze po dobrym oc ktoś łapał sie za twarz gdzieś sobie kucnął ale całkowicie milczał i nie widać było poza wyłączeniem widzenia żeby mega cierpiał , pomimo tego gaz spełnił swoje zadanie .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Greena powtarzali bo w pierwszym teście była za duża odległość i prawie nic nie dolecialo. White tez bardzo dobrze zadziałał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No pamiętam że powtórkę greena robili ale już obejrzeć powtórnie nie mogę bo usunął...a dokładnych szczegółów nie pamiętam.Ja rzadko gazów używam ale teraz to jestem pod wrażeniem Foxa 1,4 jak dwóch gości mi zarąbiście spacyfikował i szukam czegoś o większej pojemności niż 2 OZ ale o jak najbardziej zbliżonym działaniu.Oczywiście stream.


Zmieniony przez - zyber7 w dniu 2023-12-18 23:46:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8359
Weź sobie foxa white większa butle, to naprawdę dobry strumień.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium