SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Może Grizzly użyli
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24228
Oczywiście że użyli , Gryzlii " ten marketing super działa na niezorientowanyxh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ha,ha,ha no to ładny glut Pani Basiu Grizzly takich żulików nie poskładało to co powiedzieć jakby to był "porobiony" towarem pacjent?? Wpierdziel dla gazownika murowany Ja pierdziu 3,96 MC i 4 MLN SHU robi robotę...ha,ha,ha,ha,ha,ha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
A tak bez eggs to co oni najlepszego robią z tym gazem grizzly, przecież człowiek nieświadomy może stracić dużo zdrowia przez ten bubel , będzie liczył na 63 ml cudu a tu tragedia gotowa......gdzie mu do Frontka od Sabre który zmiata wszystko z przodu?


Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2023-12-14 20:50:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Wiesz Robert kasa jest najważniejsza...w prawie każdej firmie w jakiś sposób oszukuje się żeby zarobić.Tutaj nie ważne jest zdrowie innego człowieka,ważne żeby podać super parametry produktu żeby ktoś kupił i miał poczucie "bezpieczeństwa" A co się komuś stanie w sytuacji prawdziwego zagrożenia to już nikogo nie obchodzi i nikt odpowiedzialności za to nie poniesie. Dlatego świetnie że jest to forum gdzie piszemy co i jak się sprawdziło i czego można się spodziewać w przypadku użycia produktu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Ogrom prawdy w tym co napisałeś.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ja na dzień dzisiejszy mam doświadczenie z Sabre red cone i Fox 1,4. Noszę zawsze dwa miotacze. Sabre MK 4 w torbie naramiennej i Foxa w kieszeni kurtki,bluzy żeby był jak najbardziej pod ręką. W razie awarii sięgam po Sabre a jak nie zadziała skutecznie to mam Foxa po którym raczej się nie podniesie agresorek Foxa 1,4 to zalecam używać na wyjątkowo agresywnego typa bo tak jak Greek pisał - zagazowany 1,4 bardzo długo cierpi i dochodzi do siebie./Tych dwóch chamów co Foxem zgazowałem widział z balkonu sąsiad kumpla.Z tego co mówił to godzinę "chodzili po ścianach" bloku i nie mogli się pozbierać! Z zarąbiście agresywnych chamów stali się baranami i beczeli głośno
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 672 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8357
Nie w żadnym wypadku nie brałem udziału w nagrywaniu i komentowaniu, ja im tylko wysyłałem sprzęt do testów. Teraz dales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Ha,ha,ha Greek spokojnie Już Ci tłumaczę o co biega.Ten koleś co pryskał gazem i jednocześnie nagrywał to w kilku odcinkach mówił że testuje gaz przesłany przez "komentatora" Nie mówił że dostał gaz od obserwatora czy subskrybenta tego kanału tylko że od "komentatora". Śmiesznie to brzmiało i dlatego spytałem czy to Ty jesteś tym sławnym "komentatorem" Źle mnie zrozumiałeś albo ja nie sprecyzowałem dokładnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Czyli nie masz wiedzy czemu pousuwane wszystkie filmy z tego kanału?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium