SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz pieprzowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 116433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Zyber doskonale Cię rozumiem też mam zapas Sabre(wszystkie rodzaje dysz/psikania) łącznie z pianą , oraz Mace żel , a teraz rozglądam się za Foxem .
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Robert 1410 każdy ma jakiegoś bzika a my mamy gazownika Polecam Fox 1,4 tylko cholera ta pojemność skromna, ale dwóch awanturników rozwaliłem
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 72 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3180
Witam szanowne Grono Gazowników, widzę coś się w wątku zaczęło ruszać mam pytanie o Mace w żelu - pojawiły się jakiś czas temu nowe etykiety ale i nowe pojemniki. Mniejszą pojemność nie ma osobiście mnie irytującego zaczepu, który w kamizelkę utrudniał szybkie włożenie i wyjęcie. Orientujecie się może, czy ten ze zdjęcia różni się czymś od tego ze wspomnianym zaczepem?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Cześć kolego.Ja to akurat jestem Sabro-Foxowy ale myślę że ktoś Ci odpowie na pytanie.Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Ja mam żel Mace , ale czarna etykieta , mój jest z normalnej linii , i nie ma zaczepu.



Zmieniony przez - Robert 1410 w dniu 2023-11-06 21:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1591 Napisanych postów 1406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24230
Ten jednolity czarny z klipsem jest bardziej gęsty ( co niekoniecznie jest zaletą ) i ma barwnik UV , a ten drugi jest rzadszy i nie ma barwnika . Z Mace może bym kupił Triple Action Spray , ale oficjalnie nie sprzedają w Europie , choć przemycili ostatnio do kolekcji miniaturowy breloczek, nie wiadomo po co , chyba że w roli talizmanu bezpieczeństwa
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Dziś wypsikałem w cel znak drogowy(był 2 miesiące po dacie ważności nigdy wcześniej nie używany) gaz Mace Take Down Extreme Omni 360 - strumień 80 ml , chciałem tu kilka słów przekazać ze strony technicznej.Gaz miał dużą siłę wyrzutu na około 5 metrów przez cały czas za każdym psiknięciem do ostatniego była praktycznie ta sama siła rażenia ostatnie psiknięcie na około 4,5 metry , gazu wystarczyło na 8 razy 2/3 sekundowych pełnych psiknięć , delikatnie czuć było w powietrzu po rozpyleniu , i piekło gardło gaz w środku koloru prawie fioletowego. Może komuś się ta informacja przyda. Technicznie świetny .
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1901
Panowie która gaz chmura mocno inhaluje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
No to siła wyrzutu konkretna a ile ten Mace ma MC i Shu? Bo może sobie dokupię do kolekcji jak ma takie ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 780 Napisanych postów 500 Wiek 59 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6779
Sabre red cone inhaluje i to ostro.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki z MT

Następny temat

Treningi raz w tygodniu

WHEY premium