SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaz który ? sogi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
Witam mieliście może z tym gazem styczność czy może polecacie jakiś inny sprawdzony przez was?? porównując ceny tych gazów 40ml= 10zl a 15ml=20zl skład identyczny wiec czemu taka zbieżność cen

1.
http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/produkty/gazy/gazy/gaz_obronny_umarex_perfecta_police_40_ml

2.
http://www.bron.pl/bron_pl/obrona/produkty/gazy/gazy/gaz_obronny_umarex_perfecta_police_15ml 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie miałem/testowałem ani jednego ani drugiego z tych gazów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja również nie posiadałem żadnego z wyżej wymienionych gazów natomiast Umarex to porządna firma, także miotacz powinien działać poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem ten pierwszy
poczytaj komentarze na stronie ;D albo porozmawiaj ze sprzedawca jezeli to mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
_Eros_ je śli to zdjeęcie a wvku jest Twoje to niepotrzbujesz gazu

Na forum jest ktoś ze sklepu broń.pl pewnie jak zauważy temat to się udzieli

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 992
Queblo zdjęcie moje.
gaz zawsze sie przyda ma służyć kobiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 540
Witam, skład w obu gazach jest identyczny ale cena gazu nie zależy tylko od jego zawartości. Na cenę mają wpływ także inne elementy produkcji, o których producent nie informuje co zresztą dziwne nie jest.

Co do samego wyboru jednego z tych gazów:
_Eros_ jeśli twoja kobieta nie narzeka na brak miejsca w torebce kup jej wersję 40ml. Większa pojemność to możliwość potraktowania kilku napastników stojących w grupie a także więcej szans na powtórzenie obrony gdyby pojedynczy napastnik zdołał się uchylić przed strumieniem gazu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks a silka

Następny temat

Seminarium..???

WHEY premium