SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ilomi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 95244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Nightingal:) bardzo dziękuję.Poprawię technikę i wrzucę nowe filmy.

Czyli rozumiem ,ze skupić sie na technice wyciskania ,bo ciężar w tym ćwiczeniu nie powinien być równy ciężarowi z rozpiętek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Masz w tym wyciskaniu duuuży zapas siły jak dla mnie - pod warunkiem zmiany techniki. Później możesz wrócić i do takiej - ale ona obciąża mocno barki niestety (dla klatki jest jednocześnie całkiem niezła - ale trzeba rozważyć co u Ciebie przeważa szalę na stronę tej lub innej techniki wyciskania).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja dodam jeszcze, ze widac coraz wiecej muskliii u Ciebie łałałiła ładnie.

wznosy przodek faktycznie za wysoko unosisz
w rozpiętkach to masz dziwnie duzy ten ciezr przyznam, przy kazdym ruchu staraj sie wykonac taki ruch, jakbys chciala złączyć cycki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Fajnie,dziękuję za wskazówki. Oglądam od nowa filmiki z instrukcjami i będę poprawiać.Jak już wstawiłam raz, to teraz będzie więcej filmów :)
Po wakacjach zgłoszę się po instrukcje jak sobie tych muskli jeszcze więcej dorobić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
bziubzius
ja dodam jeszcze, ze widac coraz wiecej muskliii u Ciebie łałałiła ładnie.


Tez sie dlatego skupic nie moglam ogladajac filmiki bo tylko na te miesnie sie gapilam Ilomi super !

Bede chciala po wakacjach podebrac ten trening ..moge ?
Ilomi a dlaczego na pilce robisz niektore cwiczenia ?(nie wiem jakie sa tego plusy dlatego pytam )


Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-07-02 16:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Sss, trening,jak pisał Night jest ogólnodostępny i może korzystać każdy.Warto jednak zapytać najpierw czy będzie on dopasowany do Ciebie.

Dziękuję za pochwałę muskli:):)

Nie mam w domu ławeczki,na złączonych taboretach mi niewygodnie. Bziu radziła ćwiczyć na piłce,bo wtedy i stabilizacja,równowaga,i napięcie całego ciała się ćwiczą. Przyjrzyj się jak nogami się zapieram żeby równowagę utrzymać przy wyciskaniu na przykład. Cały gorset mięśniowy walczy....Z piłką bierze się nieco mniejsze obciążenia niż na stabilnym podłożu, ale progres jest możliwy:) Osobiście uwielbiam moją "Zużke" (tak się moja piłka nazywa) :):) i w domu nie zamieniłabym jej na ławeczkę:)


Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-07-02 16:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ja też sobie troche popodziwiam mięśnie :) Ilomi ja cały czas sobie ciebie wyobrażam jako skromną panią za szybą w aptece a tu nagle superwoman wyskakuje, zrywa kitel i napina bicki, klatę aż kaszulka z wielkim 'S' na piersi pęka w szwach! :) Masz zacięcie babo i powera i charakter!
No i ciało!


Zmieniony przez - atraMento w dniu 2015-07-02 17:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
atraMento,hahha...Ty to zawsze mi humor poprawisz...A Ty wiesz,ze siew pracy nabijają własnie ,ze ja pod fartuchem takie koszulki noszę (z literą S) i po wyjściu lecę do domu z jedną ręką w górze,hahaha. Tylko koszulka nie pęka ,bo cyc wątły:) O zacięciu i powerze to mogłabym z Tobą podyskutowac...hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
ilomi
Tylko koszulka nie pęka

ma to i swoje dobre strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Po tych waszym komentarzach znowu się jaram poprawianiem techniki i ćwiczeniem na maksa ,bo zauważyłyście efekty Powinnam zmienic nick na Wiecznie Podjarana,hahaha

Podsumowanie:


Miska na dziś:






Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-07-03 06:39:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Women's Weight Loss Summit - darmowe seminarium online

Następny temat

Pomiar ciała Tanita czy dobry?

WHEY premium