SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ilomi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 95271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Set tu zagląda

Bziu, no własnie.Jeden dzień myślę ,ze jestem do redukcji jeszcze,innego dnia , że za chuda. Pokręcone to. Zdjęcia mało oddają rzeczywistość (oprócz fałdy na babzonku i boczków oczywiście), przydałaby się konsultacja w cztery oczy:):)
No ale żebym Ci się śniła...to jakaś przesada Sorry ,ze Ci tak zajmuję myśli

To w sumie ile mam być na tym umiejetnym odpoczynku? Bo ja myślałam do poniedziałku posiedzieć na tyłku, a potem z kopyta do połowy lipca potyrać na siłowni. Nie wiem tylko czy starym treniem,czy coś nowego poszukać sobie...No i głupia jestem co do tej masy (nie boję sie ,tylko jestem niedoświadczona i nie wiem czy już czy jeszcze nie ) ,to znowu zdałabym się na Twoją Bziu podpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nie orbilabym typowej masy, mozna zrobic DT wyzsze kcal, DNT niższe. Tak zeby dzien DNT byl na lekkim minusie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Bziu,Ty wiesz lepiej,więc Ci ufam. Chyba taka rotacja byłaby dla mnie najbezpieczniejsza ,w sensie,zeby się nie otłuszczyć.

Bziu-szukac sobie po dziennikach jakiegoś treningu nowego,czy miałabyś coś dla mnie z uwzględnieniem jednak tego,zeby mi tu i ówdzie przyrosło muskla? Dokładnie na dolnych tyłach ,udkach i witkach zwanych łapami...

Podsumowanie środy:



Miska na dziś:





Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-05-14 06:42:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Po czwartku:



Jedzenie dzisiejsze:





Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-05-15 06:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ile czasu robiłaś ten trening teraz?
nie zmieniałabym go jeszcze, mozna tylko zakresy zmienic
weszłabym na 4 serie (do tej pory były 3)
i cwiczenia typu MC, przysiad, wyciskanie mozna zmniejszyc do 8-10 pow na serie, dzieki czemu mozesz zwiekszyc obciazenie
reszta cwiczen na 10-12
chyba, ze gdzies nie idze dokladac ciezaru, to mozna wtedy te mniejsze partie dac do 15
no i brzuch na 15-20 zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Na początku bardzo dziękuje za wyróżnienie mojego śmiesznego zdjęcia! Ciesze się, że się podobało!
Dziękuję także za głosy w obecnym głosowaniu

Bziu, trening będzie robiony od poniedziałku 9 tydzień. Pasują mi takie zmiany,bo jak pisałam-jak się do czegoś przyzwyczaję,to lubię ciągnąć. mam zamiar na tych zakresach pocisnąć do wakacji . Jesooo...znowu to napiszę- jaram się od nowa!

Na dziś nie planuję miski.Urodziny mojego małego i grill u szwagra.Jak już policzę kalorie,a potem (rzecz oczywista ) je przekroczę to będę miała stres. Nie chcę.Jutro podobnie-przyjęcie komunijne chrześniaka.

Podsumowanie piątku:



I pomiary:







Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-05-16 08:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak tak dalej pójdzie rege, to moze nie trzeba wracac do liczenia dokladnego haha i troche sie "poregenewrowac" :P
spadki widze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Wchodzę a ta najlepsza pochwała od początku!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Il :D jak się kladziesz to musisz stopniowo opuszczac cialo na lozko a nie wskakiwac jak gumis w jagody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Wchodzę,a tu najlepsza pochwała ever od mojej opiekunki

Bziu,na razie liczę.Nie męczy mnie to, trzyma w ryzach, mobilizuje i motywuje.Napisane-wstyd zepsuć. Ułatwia też planowanie zakupów i gotowanie dla reszty ludków w rodzinie, oczyszczania regularnego lodówki etc.

Miskę wkleję potem,bo rano nie można było,a teraz z pracy pisze i za bardzo nie mam jak.
Nie wiem czy uda mi się dziś zrobić trening (po pracy mam przychodnię i zebranie w szkole do zaliczenia).Ale w tym tygodniu wracam do treningów na pewno!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Women's Weight Loss Summit - darmowe seminarium online

Następny temat

Pomiar ciała Tanita czy dobry?

WHEY premium