SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ilomi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 95269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Podsumowanie piątku:



Trening z piątku:



1.ok
2.Konkretnie poczułam łydki z tym ciężarem
3.jakoś nie wchodzi mi więcej, przewracam się prawie
4nienawidzę wchodzenia na stołek, a bułgarskie dały mi bardziej popalić. Ledwo chodziłam potem. Zostanę przy nich
5.ok
6.ok
7.Nie szalałam z podnoszeniem ciężaru, żeby łokcie dociągać. Było ciężko, drugą serię zrobiłam z przerwą po 10,ale zrobiłam

Miska z piątku:



Pomiary,bo sobota:




Jedzenie na dziś:









Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-15 06:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Moja sobota:




Miska z niedzieli:




Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-16 18:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ty dalej robisz w treningu dwie serie?
ilosc serii i powtorseń zmienia sie co 2 tygodnie w tym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Jasne.Dziękuję za uwagę,skupiłam się na tej kwestii w treningu z siłowni, a o domowym zapomniałam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Podsumowanie niedzieli:



Miska na dziś:




Trening dzisiejszy:

Rano wstałam wcześnie i strzeliłam swoje przysiady i godzinę callaneticsu,bo juz potrzebowałam rozciągnięcia.
Potem biegiem na siłkę.
Rozgrzewka w biegu + 10 minut na miejscu




A:Dalej ćwiczę na sucho.Myślę,że już jest trochę lepiej ,bo mniej się chwieję do przodu.
B1:Ok
B2:Ciężko,ale chciałam spróbować skoczyć o 5 kg.Będzie masakra.
C1:Nie mogłam zejść z siedziska,ale super. Bardzo lubię.
C2:ok
D:Ok,trzeci raz na ostrej trzęsawce.
Na cardio nie miałam czasu.Poskaczę jeszcze w domu na skakance.
Rozciaganie 10 minut.
Bieg do domu.










Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-17 10:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jesli przysiady robisz na sucho i te 11kg nie jest de facto obciazeniem wlasciwym, to mozesz zrobic wiecej powtorzen niz akurat 10, a jesli cos si epoprawia i wykonujesz ok to dokladaj.

W wyciskaniu z koleji jesli dajesz rade 10*21kg to w kolejnej serii sprobuj dolozyc, jak dasz rade zrobic tylko 8 powtorzen to ok, przynajmniej bedzie wiadomo, ze musialas wykonac prace, zeby to wyciskac. Jesli po dolozeniu uda Ci sie zrobic 10 pow to w kolejenej serii dokladasz, jesli zrobisz np 8 to zostajesz na tym samym. Dopiero jesli dlalabys rade 3-5 to zdejmujesz ciezar do poprzedniego.


Obiad: makaron i sos winiary?

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2014-11-17 10:32:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Dziękuję za wskazówki co do progresu.Będę robić,jak mówisz.

W kwestii obiadu makaronu z sosem pomidorwym mi się chciało.Makaron razowy i garsteczka ,a sos własnoręczny z pomidorów ,na przyprawach,bez smietany nawet i tłuszczu.Tylko liczyc mi się swojego nie chciało i wpisałam jaki był ...Na drugi raz wyjaśnię od razu

Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-17 11:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Hej,kobietki
Mam dzis trochę lepszy humor niż przez ostatnie dni.
Dziś mija miesiąc z Wami.To zdecydowanie najlepszy miesiąc dla mojego brzucha i wizualnie i smakowo i odżywczo.Powinna być odwrotna kolejność tych wartości .Czuję się też zdrowsza.
Gotuję trochę inaczej,kupuję inaczej.

A,i na siłowni coraz lepiej sie rozkręcam,bo te moje smieszne poczatki to trochę ze wstydu,trochę ze strachu i z nie wiem czego jeszcze.Walczę dalej.
Koniec rozkminek po miesiącu,bo Bziubzius znowu mi napisze "nie rozkminiaj tyle"

Podsumowanie poniedziałku:



Miska na dziś:




Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-18 09:18:31

Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-18 09:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dobrze dobrze
pomiary w sobote? mozesz cyknac fotki i mi podrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Ok. pomiary w sobotę ,fotki też coś koło tego będą :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Women's Weight Loss Summit - darmowe seminarium online

Następny temat

Pomiar ciała Tanita czy dobry?

WHEY premium