SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ilomi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 95236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ilomi ładnie sobie podokładałaś w środę :) Czasem na dobre nam wychodzi jak jest dużo ludzi i sprzętu mniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Paula...nie wiesz jak mi podokładanie namieszało w głowie....

Podsumowanie czwartku:




Miska na dziś:



Podsumowanie się szykuje.
Dziś lub jutro.
Waga mi się zepsuła,muszę czekać do poniedziałku, aż kupie nową:(
Dziś jeszcze coś poćwiczę (ale w domu ) i małe rege.
Będę wdzięczna za wskazówki po podsumowaniu.





Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-03-06 08:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Spróbujemy Cię z czasem ośmielić do ciężarów.

Masz dobrą opiekę bziubziuś - więc grunt to być konsekwentną i cierpliwą w tym co Ci podpowiada.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Wiem,wiem Ufam Bziubzius na 300%.Zawsze mi dobrze doradza.
Tylko może teraz,po jakimś czasie mojego jakby "rekreacyjnego " podnoszenia widac juz co mogę i ile mogę.Gdybym np.miała napisane: w nowym treningu masz w MC wziąć na początek 50 kg (oczywiście po skontrolowaniu techniki) to biorę i robię,a potem progresuję.A znając swoją zachowawczość to pewnie bym podniosła z 40...Nie wiem czy jasno tłumaczę,ze potrzebuję konkretnego bata,z konkretnymi wskazówkami.Wtedy jeszcze bardziej będę sie starać (co nie znaczy ,ze teraz mi nie zależało).
Ok,koniec rozkminek,bo Bziu nie lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
dobra - to ja będę motywował do tych ciężarów. Będę tez podpowiadał jak psychicznie się do nich przełamywać z czasem. Bo to też ciekawy aspekt treningu - szczególnie w przypadku kobiet. Tak czy inaczej głowa do góry i idziesz do przodu a nie cofasz się. Będę zaglądał i trzymał kciuki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Właśnie o to mi chodziło! Dokładnie TO!

Jasne ,ze idę do przodu,mam nadzieję,ze teraz już odważniej,bo poznałam siebie trochę...
Dziękuję.

Zmieniony przez - ilomi w dniu 2015-03-06 09:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ilomi, podsylaj czesciej filmiki do oceny i mozna dokladac jak jest dobrze Bac sie nie ma co.
A poza przysiadem ciezarow wcale nie masz malych. Glownie przysiad trzeba ogarnac i dokladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
ilomi w jakim sensie Ci podokładanie namieszało w głowie? Że jednak możesz a myślałaś że nie? Mam pytanie dt. rollowania bo dzisiaj rollowałam się pierwszy raz. "Uczyłaś" się z jakiś filmików czy z intruktorem? Może możesz coś polecić? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Paula:) dokładnie tak jak piszesz-myślałam ,ze nie dam rady,a dałam. Uświadomiłam sobie.że tak naprawdę bałam się dokładać.
Rollowanie:):) Trochę pooglądałam na jutubie a potem moja radosna twórczość własna-z wykorzystaniem również ścian przy rollowaniu pleców :):) Kładę sie na podłodze i jechane po kolei z naciskiem większym na bolące i spiete miejsca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Women's Weight Loss Summit - darmowe seminarium online

Następny temat

Pomiar ciała Tanita czy dobry?

WHEY premium