SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Haha, no, bajera jest, zlota raczka tez. I wiek tez odpowiedni, biore

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziewczyny, potrzeba wsparcia. Czy ktoś coś wie o tym jak wpłynąć dietą na skórę? Problemem jest sucha, swędząca, łuszcząca się plama Nie trafiłam jeszcze na dziennik, który by taką kwestię poruszał. Pomóżcie plz, bo się zadrapię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A u dermatologa byłaś z tym?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Marta, podziwiam ja to bym tępotę eliminował. No korwa jakas salatka z fety i orzechów 2x dziennie. PACZCIE JAK WPYERDALAM I MAM OKRES 5x W ROKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dobra dziewczęta pora na mnie bo od poniedziałku nadgodziny non stop od 7 do 18 a wyspać się kiedyś trzeba. Miłych snów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Problemem jest sucha, swędząca, łuszcząca się plama

Moja pani ma coś takiego z powodu alergii pokarmowej (nasila sie po zjedzeniu czegoś uczulającego). Atopowe zapalenie skóry czy jakoś tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dermatolodzy to... Daja mi recepty na różnorakie smarowidła ze sterydami.. I tak już.. 4 lata? Żaden nie postawił jednoznacznej diagnozy, ja mogę powiedzieć tyle, ze nasila sie, jak są nerwowe czasy

Sterydy rozwiązuja problem do... następnego razu. I tak w kółko. Poprostu szukam innych sposobów, które mogłyby może jakoś złagodzić problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
ja się bujam ze skórą od dziecka.
dermatolodzy sa do d. tylko streydy, jak nie ten, to tamten i tak w kolko. temat na priv w zasadzie.
medycyna chinska mowi ze problemy ze skora odzwierciedlają procesy glęboko w ciele, dlatego smarowidla dzialaja na krotką metę.

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
O Yosia jaki fajny avek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Yosis, fajne plecki

Cześć, Niesia jak z tym wheyem?

i ja ****a już nie moge

https://www.sfd.pl/wyszczuplenie_ud-t799369-s6.html#post11 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium