SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Osso chodzi? Ja nie w temacie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
wiesz, na fitnessie to jeszcze spoko, da się wyłowić perełki nad którymi warto popracować, części udało się wyjść z ED, część zaczęła pizgać żelastffem, z niektórymi można pospamować

ale jak w okolicach pełni mamuśki podkręcone hormonami zaczną się licytować która w czym lepsza i której dziecko w czym lepsze, jednocześnie starając się wszystkim mającym przeciwne zdanie powbijać szpile, to tylko punkty i bany się sypią

Wrong o pewne forum

Zmieniony przez - rzabba w dniu 2011-09-22 14:14:39

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ej no bez przesady. Jestem od niedawna z dużo młodszą od siebie i nie powiem, fajnie się to układa. Ale kvrwa miałbym siedzieć u niej codziennie czy codziennie gdzieś wychodzić razem? Bez przesady. Ona ma swoje życie i znajomych, ja mam swoje, pracę, pasję blabla i te dwa-trzy dni (no i noce) w tygodniu spędzone razem absolutnie wystarczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ano Hubert, ano.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cieszy mnie ta zgodność



Szkoda tylko że te 5-10 lat temu nie myślałem podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
My decyzję o wspólnym zamieszkaniu podjęliśmy po 5 latach a to i tak z dużymi oporami i z powodu rodziców idiotów a nie chęci mieszkania razem
do tej pory każde z nas ma własne zainteresowania, własnych znajomych (no wspólnych też) i pewnie dlatego to wszystko jakoś się kula
ja mam kocią naturę, chodzę własnymi drogami i toleruję kogoś pod warunkiem, że nie jest go za dużo w moim otoczeniu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Właśnie o to chodzi żeby nie zabierać sobie nawzajem powietrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Eee Hubert to jeszcze zostają awantury jak się już ze sobą mieszka o oddzielne spotykanie się ze znajomymi, to jest dopiero jazda

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Właśnie dlatego nie śpieszno mi do wspólnego mieszkania z kobietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi najlepsi znajomi to ci, których poznałam przez sfd
A żeby się z nimi spotkać, to muszę wypad do PL robić. Małż jakoś nie protestuje wobec moich samotnych wojaży

Ci in real to w większości takie przydupasy, że szkoda czasu się z nimi spotykać

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-09-22 14:51:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato