SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Yosis zaczęło się od tego, że jak sama schudłam (dużo) to mnie niektóre znajome prosiły o pomoc w diecie itp. A potem tak poczta pantoflową jedna drugiej tak mnie zareklamowała. Ta od tego tłuszczu to koleżanka mojej szwagierki. Oczywiście cały czas się odchudza głównie na jogurcikach... słodzonych

Ale tak po prawdzie to nie trzeba daleko szukać osób z dziwnymi teoriami: niedawno byłam z koleżanką tak dla towarzystwa na zajęciach zumby. Tam pani prowadząca (swoją droga bardziej otłuszczona niż ja) jak się dowiedziała, że u mnie podstawą jest trening siłowy zapytała, czy się nie boję, że od tego przytyję

No dobra to ja w takim razie idę jeść kolację
Kolorowych snów wszystkim udającym się na spoczynek życzę

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Anqua po prostu jesteś leniwa i Ci się nie chce, mogłabyś się zabrać np. za profesjonalną A6W a nie robić jakieś lajcikowe treningi dla starszych pań przed 40-tką

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Rzabba no teraz to mnie zawstydziłaś całkiem. Idę płakać w jakimś ciemnym kącie

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja po ostatnich przysiadach z podwójnym dnem przez 3 dni miałem zakwasy w brzuchu. Szkoda czasu na pierdoły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
No to pójdziemy dwie, bo ja niedawno właśnie tego się dowiedziałam na swój temat

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
rzabba, zapomnialaś dodać dla zdesperwonych szukających męża w pakerni

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Nie no, ja tam podziwiam ludzi którzy w kółko tą A6W trzepią. Znam takie co już 4 raz to robią. Ja bym zdechła w połowie... z nudów Ile trzeba mieć samozaparcia żeby bawić się w takie coś i wierzyć, że jest super lekarstwem na cały tłuszcz świata?

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
mojego męża w pakerni na próżno szukać już prędzej pod wodą

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Mojego męża można w pakerni znaleźć, bo razem ćwiczymy No ale on już znaleziony, zaobrączkowany więc chyba mi desperacja w tym względzie odpada

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
jeśli dobrze pamiętam to chyba w dziale psos,ktoś kiedyś zadał pytanie czy jest jakieś ćwiczenie na tylną część brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium