SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
to moze tradycyjnie.. ramka z waszym zdjeciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
miaow wysyp na ryju

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
miaow - spadek wagi

dobra spadam do roboty, si ja lejter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
ja tez wysyp no i cellulit ktorego nie moge sie pozbyc

Zmieniony przez - natasza__ w dniu 2011-09-29 15:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Miaow mnie głowa bolała przez jakiś czas. No i miałam bardzo nieregularne miesiączki. I to chyba wszystko z wad

Natasza już było Ja ją znam z 15 lat więc tym bardziej mi się pomysły wyczerpały.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn własnie tego się obawiam, że mnie wywali. a mam cerę, wręcz idealną.

gruszka

Anqua mój "normalny" cykl zawsze był ok 38 dni. W sumie kiedyś miałam przerwę w braniu tabsów i mi spadł cycek no i cera się pogorszyła, ale wtedy odstawiałam cilest a teraz yasminelle bym odstawiła.

natasza celulit mialam raz w życiu wlasnie jak brałam cilest, jak go odstawiłam to sobie poszedł w pyzdu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
moze cos z ciuchów? bizuteria, świeczki, perfumy (oczywiscie takie same jak uzywa)


ale zeby kurvvaa karnetu do spa nie wykorzystać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kwestia kilku miesięcy, żeby się unormowało.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn wlasnie tak sie "bije" z myslami, bo dzis jest dzien wziecia 1 tabletki z nowego opakowania, a w sumie moj pan sie do mnie nie odzywa, no ale taki byl cel. i pomyslalam, ze to jest dobry moment na przerwę...

rozmawialam o tym z ginekologiem i on powiedzial, ze nie ma sensu robic przerwy. ja juz nie wiem jak to jest

Zmieniony przez - miaow w dniu 2011-09-29 15:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
W sumie... każdy powód jest dobry, żeby przestać ten syf brać mi na tabletach się jeszcze bardziej poyebało z hormonami i do tej pory boleśnie to odczuwam

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato