SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zalezy to też od długosci nóg i tułowia (od dupencji do szyjencji). Szukam i niestety nie moge tego przelicznika znaleźć.

Różnica swoją drogą w tych ćwiczeniach jest nie tylko w pozycji czy zaangażowaniu mięśni ale takze w głowie

Tak jak przy klasyku trzeba wbijać nogi w ziemie i solidnie szarpnąć na samym początku, tak w sumo raczej stawia sie na bardziej statyczne podniesienie.


Ja tam robie klasyk głównie ze względu na to że po prostu lepiej mi sie robi klasykiem i lepsze wyniki nim osiagam.

Po drugie klasyk o wiele lepiej rozwija mięśnie pleców (chociaż tez zależy jak kto ciagnie)

No i po trzecie klasyk to klasyk, podchodzisz i podnosisz ciężar, fizolski, męski, zwierzęca siła. A szpagaty zostawmy dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Spytam sie gacha, ale zdawalo mi sie, zem kobieta

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslisz że już nadszedł czas poznać swoją własną płeć?

A i swoja drogą to klasyk jest o wiele zdrowszy dla kolan od sumo





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno (mówię podobno ) w sumo daje się więcej wyciągnąć niż w klasyku

Ale ja jakoś więcej w klasyku szarpię Męska jestem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
ciagi.. najgorsze co moze byc zaaawsze nienawidzilem szczegolnie rwaniowe i podrzutowe kiedys przez 2miechy 5razy wtyg same ciagi robilem bo nadgarstek mialem rozwalony od tej pory nieenawidze kazdej formy tego cwiczenia;p

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Rakhu- gdybym miala sadzic po moim zamilowaniu do rywalizacji oraz fakcie, ze uwielbiam klasyk na bardzo duzych obciazeniach to stwierdzilabym, ze jestem 100% mezczyzna. Nawet czasem tak twierdze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pfff... Mogę MC robić codziennie, byleby nikt nie kazał mi robić wznosów bokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sis

dyskretnie pozbylam sie tego upokarzajacego cwiczenia z rozpiski

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269
to chyba nigdy nikt na toba nie stal i nie ywtykal ci malych bledow;p dupa za nisko za wysoko za nisko wyciagniete za bardzo sie wychyliles itd. miodzio

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Magdaleno, stwierdzilabym, ze jestem 100% mezczyzna. Nawet czasem tak twierdze

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-10-02 20:03:15

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium