SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Marta , Magda, Iza ile zrobicie dipów na poręczach ? bo po przejrzeniu kilku dzienników poczułam się jak leszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja nie wiem, ale sie sprawdze. Natomiast wiesz, ze w dzienikach rozne bajki sie objawiaja MC,przysiad po 100kg u poczatkujacych

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
a ja sie z wami podzielę informacja, przez która wczoraj o mało nie spadłam z bieżni na treningu

reklama przekąsek typu Kinder bueno, jakieś takie batoniki, nie mam pojęcia dokładnie jak się to nazywa,
biegnę se biegnę.... no dobra, maszeruję żwawo wypalając wszystkie spożyte do czasów sfd syfy, a tu w słuchawkach

"biszkopt, mleko i miód - najlepsze co może wpaść miedzy posiłkami"

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
lepsza jest reklama nutelli, w której pada tekst w stylu "mamy wierzą w nutellę" . Jak to słyszę, to mam ochotę yebnąć w półobrotu w tego, kto wymyślił ten bzdurny tekst.

Bry.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania... Jeśli mam być szczera... To takiego prawdziewgo dipsa* zrobię 1x

Potem to już coraz płytsze podrygiwanie

*prawdziwy = pełny, kontrolowany ruch w dół i podniesienie do pozycji wyjściowej wyłącznie siłą mięśni- bez wybicia, szarpnięć itd.


Ale, ale... Ja uważam, że WYGLĄD jest najlepszym markerem osiągów treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
hehe ruda, ładne

mnie to jeszcze kładzie na łopatki idea którą wymyśliła nasza siłownia

tam jest teraz vita-life idea, która polega na tym ze za 20 zł miesięcznie możesz sobie kupić abonament na soki na siłowni, i pijesz je w trakcie treningu ile chcesz, z takiego dystrybutora postawionego w kącie siłowni.

na razie trwa akcja promocyjna, wiec chodzą takie piękne panie na 12 cm. szpilach na ugiętych kolanach i serwują wszystkim te napoje w celu spróbowania.

jak podeszły do nas spytałyśmy z Cortunia czy zawierają cukier- jedna pani nie umiała odpowiedzieć,

następnego dnia kolejna z tryumfem rzuciła "nie zawiera cukru, tylko słodzik, to zdrowsze"

namolne są straszliwie z tymi tackami, zastanawiamy się z Cortunią czy se nie przyczepić karteczek "nie chcemy soków" bo potrafią podejść jak biegniesz na bieżni i zaproponować soczek, albo jak się ze sztangą siłujesz...

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Cześć dziewczyny it's a beautiful day
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
Ruda_29, tam jest "jako mama wierzę w nutellę"

krew mnie zalewa jak to słyszę, ta kinder kanapka też niezła jest.

te vitafity (czy tam vitaslim) co to Margot o nich pisze tez są git - nie wiem jak to można pić - kolorowe i jedzie chemią na kilometr. pfuj.
ja na następny trening sobie przyczepię 2 kartki:
1. nei chcę tej chemii
2. nauczcie się chodzić na szpilkach.



i co to ja miałam - aha - somebody stop me bo nie wytrzymam ze soba (znaczy głupawka ciąg dalszy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
kuzwa ale nuda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium