SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Ania, no szkoda, chciałam Cię porównać z co niektórymi
ok to sprawdzę wieczorem , chociaż ja wiem , że jestem leszczem
a jakie ciężary mają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leszcz jak nic, zwłaszcza w barach Ania, 35kg x12 na luzie

Gunia, Tobie sie przyda MC sumo i box przysiad

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-10-05 11:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
cortunia przecież sama przeszłaś przez różne diety łącznie a Dukanem może czasem warto kogoś uświadomić i naprowadzić na odpowiednie informacje, albo sobie odpuścić. Zdecydowana większość społeczeństwa łącznie z lekarzami uznaje tłuszcz zwierzęcy za zło. Bez względu na poziom BF

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Marta MC sumo już jest,ale ten box przysiad to zaraz obczaję, tylko za 5 min mi choroba prąd wyłączają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
4nn, oczywiście, ze warto, ja generalnie się staram uświadamiac, tez ze względu na to, co mam za sobą i ile sama sobie narobiłam krzywdy (pracuję ciągle nad jedną koleżanką z praccy, ale cężko to idzie.)
wczoraj czasu mało było, 22 prawie była, więc ograniczyłyśmy się do stwierdzenia że boczuś to samo zdrowie przeciez :D może jakby czas był lepszy i pani bardziej zainteresowana to i by ciekawa rozmowa z tego wyszła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Najgorsze że właśnie ludzie słuchać nei chcą....moja koleżanka upiera się przy jogurtach i warzywkach i z roku na rok tyje, na siłkę za każdym razem pytam czy pójdzie, a ona uparcie leci na fitness....niereformowalny przypadek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Ja to już się w gronie koleżanek nie odzywam na temat odżywiania Nie ma sensu póki co. Za to w styczniu na balu inżynierskim pokażę im co zrobiły ze mną ćwiczenia kulturystyczne i stosy żarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
to chyba jest tak, ze musi byc wola z drugiej strony, chęć zmiany, chęć poszukania czegos lepszego, zdrowszego i bardziej skutecznego.

bez tego to możńa sobie gadać do woli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale dziewczyny po co kogoś na siłę do czegoś przekonywać? strata cennej energii, wszyscy są dorośli.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ja najbardziej ubolewam nad moją mami, cholesterol podwyższony, leki na zbicie łyka, dobiła do 80 kg, kupiłam jej na urodziny książkę o Paleo, żeby może cokolwiek do niej dotarło, żeby troszkę zmieniła, ale uparta strasznie jest, czasu ma bardzo mało i byle co je....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium