SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 748
No ja w sumie, jako, że jestem tu od wczoraj ( mam nadzieję zostać na długo) to bym się przedstawić chciała i zaprosić do mojego dziennika pt "I want to be Tap Madl" coby ktoś mądrzejszy nie raz rzucił okiem i poprawił moje poczynania

moje cele to poprawa jakości ciała- przede wszystkim zbicie %bf, pozbycie się schabów i brzuszyska, no co tu dużo mówić - marzy mi się umięśniona i wysportowana sylwetka- a więc nic nowego tutaj

życzę wszystkim Lejdis ( i nie tylko ) miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dobryco tam u kogo slychować??ja standard zapitol, ale treningi chociaz ogarniam, czasu na wypiski nie ma, ale plan idzie do przoduw końcu

nie chce mi się dziś nicwięc jest czas na spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Cześć Dziunia Ciekawi mnie co sądzisz o linku powyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ten co tam się śmieje to obama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ejjjjjjjj jaka Dziunia????? łajzo

aaa no i sie tak zaaferowałam Dziunią, że nie skomentowałam właśnie kumpelom w pracy sprzedałam i tak patrzą patrzą patrzą i w końcu "eeeeeeeeeejjjjjjjjj ale jaka piosenka, o co cho??"faceci od razu w ryk one bidne zaczerwienione i nei czają z czego łacha wszyscy targaja

także tegorozbawiłeś pół pokoju

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-09-14 11:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No Dziunia, prawie jak Gunia poza tym... a nieważne

także tegorozbawiłeś pół pokoju

Cieszy mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
pffff Michałku wiesz, że ważne jest jak się kończy.....







myśl bądź też zdanie


kurde jak mi się dziś nudzi w robocie, ciężka noc była, spać mi się chce i jakieś durne kwejki oglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ale ja nie skończyłem zdania, czy mysli

Kiedyś ją skończę... z hukiem

Swoją drogą wszystkie dziewczyny, które w życiu spotkałem lubują się w niekończeniu myśli słowem 'nieważne' więc jak to jest w końcu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato