SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może głupiutka ale może nadrabia innymi walorami
Ok cukiereczki to ja spadam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Wczoraj wlasnie dyskutowalam z kolegami na temat umiesnionej sylwetki kobiety... jak pokazałam foty z fanpejdża na fejsie 'Yes I'm A Girl, Yes I Have Muscle'
to stwierdzili ze jestem nienormalna i chce wygladac jak facet ?
pytam sie ja ich zatem, czy takie chuderlaki bezmięsne są lepsze?
TAK o losie

dlatego chce takiego, dla ktorego bedzie to sexy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sis, ale sluchaj dalej- ona potrzbeuje bardzo kosztownej wizy w UK- wiec Julian zapyerdala i bedzie za to kupe forsy placil. czyli pracodawca sie stara. a tymczasem panna oaza zamierza oddalic sie wkrotce na kolejne wakacje do gacha, bo gach tak sobie zazyczyl.

w czasie gdy ona jezdzila z gachem na wakacje ja podwoilam swoja pensje i zmienilam stanowisko na senior analyst i teraz ona pracuje dla mnie. nie kumam lasek Sis.

Anubis- NIE. Nie jest brzydka, ale tez szalu nie ma. Mialam teorie, ze robi laske Julianowi, ale B. mnie oswiecil, ze raczej NIE

Natasza, trzeba szukac prawdziwych facetow, poza tym nie ma nic lepszego niz umiesniony tylek i sluszne (nie grube!) udo. Wystarczy popytac normalnych mezczyzn.

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-24 12:55:46

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
yess

spitalam na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
tak do stepperow i rozrostu miesni
z mojej silowni zniknely steppery jestem w szoku bo stanowily 80% sprzetow aerobowych
jedna panna to zmienila przez to silke 'bo jak ona ma se tylek ujedrnic '

ciekawam czy moze w koncu dotarlo do nich ze lepiej kupic wiecej obciazenia do sztang czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jakczasem patrzę na te panny, to się zastanawiam, jak one się w te rurki wbijają? Chyba nogi namydlić muszą albo olejem namazać?

Ja mam taką teorię: one się wieszają łbem w dół, wtedy sadło zjeżdża i się wbijają w te ruski i biodrówki stąd właśnie po odwróceniu biorą się właśnie te wylewające się fałdy. Inaczej by pewnie nie wlazły.

Co do kobiecego umięśnienia... Widzieliście temat:
https://www.sfd.pl/Dlaczego_dziewczyny_unikają_siłowni-t795759.html ? Na prawdę sporo mnie kosztowało żeby dziewczynie, która "nie chce mieć mięśni na rękach" nie zaproponować ich amputacji

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To i się podłączę pod zrzędzenie na lasie. Nie lubię pyerdolenia, nie trawię nieustannego jęczenia, przeżywania, analizowania (bo rozumiem, że chwilę każdemu się może zdarzyć). Nie mam "przyjaciółek" od plotek, szanuję silne i zdecydowane kobiety.Irytują mnie też nazbyt wrażliwi faceci, bo facet to ma być face, a nie kolejna wypłakująca się wramię niunia.
Dziękuję za uwagę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Amen

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
"Facet nie pies, na kości nie leci" to apropo tych lasek, co się wiecznie odchudzają.

Każdy normalny facet woli coś takioego





Niż coś takiego





I jeżeli ktoś uważa inaczej to mi się nawet nie chce przekonywać takich *****i, że się mylą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
takie cyce se zrobie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium