SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i bedziesz spadć do góry nogami?
ja do takich rzeczy sie nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie do góry nogami bo to za szyje się przywjązuje chyba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli zależy jak skoczę bo nie jestem przypięta na nogach, a na ciele.
a widziałaś fotkę ze spadochronem? :) fajna sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie fajna ale nie dla kogos kto odczuwa strach przed lotem ja na hustawce mam juz mdłości, a na karuzele nie wchodze od dzieciństwa, moj błędnik nie znosi tego typu ruchow
Ostatnio na trasie miedzy drzewamy koniec mial byc wolnym spadaniem na linie zakonczonym wahnięciem, wolałam zejsc po drabinie niz spadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli a, rozumiem. no ja mam odwrotnie, karuzelą kręciłam zawsze tak mocno, że wiele razy spadłam na ziemie. swoją drogą jak to musi być dobrze zaprojektowane, że nie walnęłam w to łbem i mnie nie zabiło na miejscu. no i adrenalina mnie kręci niesamowicie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak wlazłem na karuzelę ok roku temu to jak schodziłem to miałem miękkie nogi i tak się czułem jakbym cały dzien wcześniej chlał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ło kurde, spam nowy ostro nei ogarnęłam jak dopeiro teraz to widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no własnie szkoda, jak byłam mała to karuzele były słabe, tylko raz w zyciu bylam na wesołym miasteczku z kolejka górska, krwcilam sie poki nie zeieleniałam, Teraz jako dorosla mam mozliwośc ale sie juz nei nadaje, nawet nie to ze sie boje co odczuwam mocno nieprzyjemnie te wszelkie krecenia, spadania.. cos mi w głowie ciśnie wtedy

Ty rallygunia jaki spam cwiczenia droga pani, gdzie sprawozdanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy guakamole jest smaczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
o nowy spam,szybko tamten poszedl

melduje ze oyebalem 3kawalki pizzy na grubym ciescie i ledwo chodze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium