SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A co Ty kieszko myślisz że w hurtowni mieli tylko to jedno zamówienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie ważne co myśle, ważne, że mówili że będą na miejscu o 10 i później z każdym kolejnym telefonem mówili, że już się ładują. Chyba, że objeździli w tym czasie pół śląska i ściemniali, ale bądźmy poważni. Skoro o 11 mówili, że już się ładują i zaraz wyjeżdżają to myślę, że jako ludzie dorośli i świadomi tego co robią powinni na wyznaczoną godzinę przyjechać bądź poinformować, że mają jakiś problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mnie natomiast nie zdziwiło by gdyby nie przyjechali w ogóle tego dnia. Końcówka sezonu, zamówienia lecą drzwiami i oknami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No jest jest powszechne ale i tak mnie baran wkurzył, bo miał robotę zacząć w piątek, potem tiu tiu Pani Agnieszko siła wyższa zacznę w pon, wczoraj znów Pani Agnieszko...i dziś zgarnął kilka stanowczych słówpo co zawraca mi d.pę i ludzi przysyła jak potem nie ma co z tymi ludźmi zrobićuh uh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zwykłe kręcenie, miałam takie same jazdy przy dużym obłożeniu tłoczni płyt jak jeszcze zajmowałam się zamówieniami. Zwodzenie przez kilka godzin, że już zaraz wyjeżdżają, jadą, jadą, jadą, jadą.... a później wychodziło, że coś się posypało czasowo z konfekcją , albo transportem.
Wystarczy podać realny termin/godzinę szanując czas innych.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
w mojej branzy rowniez takie sciemnianie. zeby wypaść lepiej, ze tak szybko się zrobi, a koniec końców wychodzi gorzej bo sie zawala terminy.
no ale czemu jak mowie, ze rysunki bede gotowe na czwartek pod koniec dnia, szef umawia sie z klientem na środę rano?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Handlowcy z reguły mówią że transport już jedzie. Ile razy czekałem pół dnia na materiał. Dopiero jak zmieniłem hurtownię to gość był na tyle rzetelny że dzwonił i mówił że dzisiaj np nie da rady bo coś tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No właśnie, a tu wieczne kręcenie, a to "właśnie do Pani dzwoniłem", "właśnie zamawiam rury" uh...naprawdę bym wolała info że zaczną za tydzień i niech mi głowy nie zawracają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozdaję treningi

Sprawiam BÓL*

Oto powrót Frau Fuhrer



*Sobie największy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
zaraz wezmę młot i rozwalę tę budę - siódmy telefon z jakąś *****na ofertą.
czy mogę ich zabić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium