SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
daswidania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dbry

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysłuchałaś jęków former friend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
wlasnie rozmyslam jak sie jej pozbyc z mojego zycia

wersja soft

1. zablokowanie na skype, nie odbieranie telefonow (bo panna jest tak namolna, ze unikanie kontaktu nie pomoze)

wersja hard

2. 'odpyerdol sie ode mnie'

Kvrva, najgorsze, ze mam taki etap w zyciu, gdzie nie po drodze mi ze starymi znajomymi, bo sie po prostu nie rozumiemy. Jedna laska pyerdoli mi smuty o MILOOOOOOSCI, a tymczasem ma w wieku 30 lat meza i kochanka, druga jeczy godzinami, a jak ja cos chce powiedziec o czymkolwiek to nagle mleko jej kipi, zupa sie gotuje itp. Etc etc.

Ja sie zajmuje biznesem i sportem i o tym chce kvrva gadac, a nie kvrva w kolko jeki i faceci

Wyzalilam sie?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126




Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-09-22 08:31:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wersja odpyerdol sie moze nie zadziałać. lepiej dać bloka i nie odbierać telefonów.
no i bywa tak, że jest zmiana otoczenia i ma się inne priorytety niż dawni znajomi, którzy, jak mowisz, mowia tylko o sobie a jak ty zaczynasz to zmiana tematu.
mam taka kolezanke, ktora do mnie czasem dzwoni pyta co u mnie, po czym zaczyna nawijac o sobie, ja mowie tylko no no no ehe i w koncu rzuca "no dobra, to koncze, pa!"
hehe :)

blokuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dokladnie. a najbardziej mnie wkvrvia w tym wszystkim, ze wreszcie wyklarowala mi sie w glowie koncepcja kim jestem, z kim jestem, co chce osiagnac, na czym polega moje relacja z facetem, przyjaciolmi itp. i kvrva zaczynam sie dusic w starych ukladach...
mi nie przeszkadza ich mowienie o sobie, ale kvrva dojrzewam i nie chce sluchac jekow pt. 'nie umiem, nie dam rady, wszytko jest chuyowe itp.'

paru osobom musialam powiedziec 'odpyerdol sie', bo blokowanie skutkowalo naplywem maili pt. 'dlaczeeeeeego, przeciez tak cie lubieeeeeee buuuuu'.

howgh!

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-22 08:38:44

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no to tę panią też tak. poza tym moze sama zrozumie i przestanie pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dzieńbry.


Dziś dzień sądu, tzn odbiór. Wreszcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium