SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
4nn, pracowalem pn-pt na 3 zmiany i przesiadywalem weekend na uczelni. Przez 3 mce nigdzie z domu nie wyszedłem aż w końcu udało mi się namówić kumpla żeby wpadł do mnie w środku tygodnia jakieś flaszki opyerdolić bo już miałem ciśnienie

no i poszedłem rano nayebany do roboty, ale lepsze to niż na uczelnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Im wiecej tym lepiej

Jak opanuję wiązanie i nauczę się je wykorzystywać to 300% wagi ciała.
Bez bandaży 250 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66270
jak na polsiad to ladnie :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tam pyerdolisz, dużo nie brakuje. Za tydzień będzie głębiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
300kg do końca roku? ciekawie czekam na vid'y z postępów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
300kg do końca roku?

Gdzie ja tak napisałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
to są jakieś niewyobrażalne ciężary dla mnie, że też ludzki kręgosłup takie obciążenia wytrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66270
hubert nie chce sie klocic bo i tak wyjdzie ze sie nei znm ale zeby byl pelny przysiad to brakuje duuuzo. mam podobny wzrost jak ty i jakos nie dalbym tady przytakich stojakach zrobic pelnego przysiadu bo wale gryfem. pozdrawiam i bez napinki:)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aaa zapomniałem że wszyscy sa tacy sami

Masz tu szanowny znawco i ekspercie nagranie, gdzie dwójkami dotykam łydek i jest to totalny maks głębokości w moim wykonaniu. Jakieś 10 cm niżej od drugiego i trzeciego siadu z dzisiejszego filmu.





Skąd ja wiedziałem ze padnie "ja tak robię to ty też musisz"

Kvrwa internet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium