SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mnie najbardziej w oczy kole ona młoda a on 80 lat, np taki łapicki a ona mówi jaka to ona nie zakochana w nim. Kiedyś był taki program/ serial opowiesci z krypty i był stary bogaty koleś o chciał sie przypodobać pewnej dzieczynie i zamieniał się ciałem z pewnym młodym kolesiem za kasę, zaczął od twarzy a ona na to ale jak reszta jego ciała wyglada, w końcu zamienił z nim swoje całe ciało, i on w końcu się przedstawia jako młody koleś a ona wybrałe tego młodego co stał się staruchem bo miał kasę. a ten stary nie miał teraz nic bo wszystko na operację wydał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
widziałem tap badyl,ta co miała 18 lat to z twarzy wyglądała na 2 razy tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
wiesz, nie bede sie wdawac w osobiste rozkminy-ale istnieje cos wiecej niz uczucie/pozadanie pomiedzy rownolatkami.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nom właśnie ta, a w następnym będzie jakaś dziewczyna co juror będzie za cycki ją łapał aby sprawdzić czy prawdziwe, lecę umyć się i spać bo padam na buźkę, miłych snów laseczki i ta brzydsza część spamu czyli faceci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
"badyl" bez jaj niekóre fajne, a każdy kto mówi że się mu nie podobają to kłamie, natury nie oszukasz

pozatym siema i co sie stało z Zouzeliną??

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wróciłem. po dniach.

Co do miłych/cynicznych ja raczej jestem z tych miłych ale wrażenie, jakie wywieram na kobietach jest zgoła odmienne.
Moja obecna np w dniu, kiedy się poznaliśmy była pewna że zaraz podejdę i jej przyebię
Nie ma to jak miła aparycja

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-09-18 00:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
siema noca

dla zainteresowanych:
nie scielam klakow

moja fryzjerka zaprotestowala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
witam na wpół przytomny,wciaz nogi mi sie plataja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mierzyłam wczoraj u koleżanki sukienkę D&G gorsetową i się po prostu w sobie prawie zakochałam. mój cały kompleks spasionych rąk i pleców zniknął bo moje barki, ramiona i ręce wyglądały zayebiście i na pewno nie jest to tylko zasługa sukienki D&G (która kocham!) ale zapewne cwiczen, ktore PRZEOKRUTNA MARTA na mnie uskutecznia ;>
mierzyłam u niej też sukienke cavalliego, guessa, versace.. grrr. i paradowałam z torebkami burberry i prady i cavalliego.

ale, żeby nie było. wczoraj się upiłam i moja karta płatnicza mówi, ze o 3:40 byłam w subwayu a o 3:555 w mc donaldzie. kwota sugeruje małą kanapkę w subwayu ale nie wiem co żem zjadłam w mc donaldzie.. hm. może jak się rozbudzę to sobie przypomnę.

i zrobię trening.. 2 obwody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato