SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kvrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Selene, czego Ty chcesz od swojej klaty?

Hub, co to sie dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Spsułem se rękę. Nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
hehhe, ja nic , poza tym że z miseczki DD spadła na C :D a nie lubię ćwiczyć klaty i nie będę. Wyciskam na maszynie bez obciążenia czyli 4 serie po 20 kg i umieram :D
Hubert, co się stało ???

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wiem, boli. Trening skończyłem zanim jeszcze dobrze zacząłem. Do Złotoryi pojadę popatrzeć chyba tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No to wracaj do zdrowia jak najszybciej (nie, nie jestem gejem jbc )

No za cwiczeniem klaty to ja nie przepadam. Zawsze najbardziej lubilem siady i wioslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Ja też lubię siady , ale cos mi eraz nie pasuje .Kiedyś przy zarówno mniejszym jak i większym obciążeniu czułam pieczenie . Teraz po prostu siadam i czuję że to mój ostatni raz bo tracę kontrolę nad nogami . Siadam na maszynę i czuję pieczenie w udach , ale przy przysyadach nie -tracę moc i tyle .

Hubert , mam nadzieję że się jednak zdążysz zregenerować . Trzymam kciuki..

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zdążę, po gali idę się nawalić także regeneracja zapewniona

Siady z podwójnym dnem czynią cuda. Jest MOC od samego dołu. Do końca roku wstanę przynajmniej te 240


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-09-10 17:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
omg...to już hardcore . Udało mi się siąść 4 razy z 50 kg i mam radochę . Kolanka mi zaczęły latać a co dopiero podwójne dno :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Moje vastus medialis dominują nad pozostałymi głowami czwórek tak więc dygotanie kolanek mi nie grozi

A 240 to plan minimum, wszystko poniżej będzie porażką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium