SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
pamietaj, ze przyroda sama eliminuje wadliwe jednostki

to Anno oznacza, ze dobrze trenujemy

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-28 13:59:52

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
jestem dziś wadliwa, fakt. idę do kokonika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
pomodle sie za Ciebie zatem, RIP

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-28 14:01:27

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
A mój organizm żądał chleba ze smalcem
Nawet dostał
A koleżanka jak o tym usłyszała to się mnie dopytywała skąd wzięłam smalec... niskotłuszczowy

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smalec, pasztet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
4nn
siema,tylko ty mi powiedzialas czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sis,przezywam kryzys. Nowe studentki z Azji przyjechaly I swieca torebkami Louis Vuitton I Burberry. Nie nadazam z byciem szykowna...mam juz nowa burberry upatrzona,ale droga,najpierw plaszcz.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cotunia, bakterie kefir załatwi na czas jedzenia kefiru
de facto bakterie probiotyczne trzeba ciagle odnawiac i dokarmiac bo gina skubane, no taka rola naszego organizmu. Caly ten proces załatwia owszem, jedzenie kapusty i warzyw kiszonych, picie naturalnie sfermentowaych napojów. Brac tabletek nie trzeba.
To samo z enzymami, jezeli ok 50% naszej diety jest surowa to starczamy soebie enzymów trawinnych, dodatkowo mozemy wspomagac nasze trawienie własnie poprzez poddanie fermentacji takich ziaren czy orzechów bo bakterie odwalaja za nas częśc pracy
Jednak co do enzymów wiadomo ze z wiekiem zmniejsza sie ich ilość i właściwie starsi ludzie powinni na stale suplementowac sie enzymami.
Cotunia jak masz gazy od zjedzenia bułki, to oczywiscie zjedz wraz z nia porcje enzymów (moze to byc rowniez kawalek ananasa i papaji )

Moja kolezanka wegetarianka, przez 5 lat zyła z weganinem (zreszta sama pod jego wplywem miała przygode z weganizmem, z ktorej sie roztropnie wycofała gdy sie okazało ze zdrowie nieteges) Ten facet wyglada strasznie, niby nie jest otyły ale jego cialo jest galaretowate i takie miekkie, zreszta wiekszość ludzi chydych ktorych znam tak wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym zjadła bułkę z masłem i z jajkiem gotowanym tak na pół miękko. i do tego szczypiorek..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato