SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ano

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ania ten drugi typ jest dominujący, tak przynajmniej wynika z mojej obserwacji otoczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bo ludzie nie czekaja na odpowiedniego partnera, tylko z braku laku pchaja sie w uklady i faktycznie chemii starcza do zaplodnienia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Hehe

Gorzej jeśli do zapłodnienia zamiast chemii wystarczył alkohol. Chociaż w sumie to też chemia..

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-09-22 12:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Hubert jest dominujący, bo ludzie są X czasu w związku i im są starsi, tym ciężej podjąć decyzję o rozstaniu. Boją się samotności, że nie poznają nikogo odpowiedniego i zgadzają się na to co jest. Uprzykrzając sobie przy okazji życie, albo żyją obok siebie i jedyne co ich łączy to wspólne zobowiązania.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ale i nasza kultura nie sprzyja byciu samemu (chwilowo lub dlugookresowo).

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ja osobiście z własnej woli nigdyn ie miałe mkosy z byłymi. Poza jedną, czy dwiema (no dobra trzema ) to raczej stosunki mamy ok. Nie, ze przyjazn bliska bo to jest imo niemozliwe, ale jestesmy mates, jesli moge tak powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są ludzie, między którymi chemia jest i po 20 latach związku, a są tacy u których kończy się po spłodzeniu dziecka





^^ No ja się nie dziwię

...

Ale wiecie co... Jak bylam w ciąży, hormony yebały mi w dekel, to dopisałam się do wątku matek równolatków syna na pewnym forum Z początku okay, fascynacja itede, itepe... Ale teraz, litości... Dzieciaki mają > 3 lat, a większość z tych kobiet poświęca swoje życie rozkminianiu problemów w stylu, czy dziecko dostaje dość mleka w przedszkolu, dlaczego ryczy jak ma się iść kąpać i jeszcze wiele innych tego typu poważnych spraw No i oczywiście nieustanne kontesty, czyje dziecko lepiej mówi, szybciej chodzi, jest mądrzejsze, ładniejsze, które ma więcej zajęć w przedszkolu i takie tam...

Ja tam nie wiem... Matką jest się do końca życia, ale nie oznacza to chyba, że trzeba zapisać się w archetyp umartwiającej się i heroicznej Matki-Polki???

Ja tam wolę SFD, bo tu się nie pyerdoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dobry z poludnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja tam nie wiem... Matką jest się do końca życia, ale nie oznacza to chyba, że trzeba zapisać się w archetyp umartwiającej się i heroicznej Matki-Polki???

Ja tam wolę SFD, bo tu się nie pyerdoli


Ha, no widzisz Sis, a ja z kolei mam problem z kolezankami, ktore maja jedyny sens zycia pt. GACH I MIIIIIIIIIILOSC.

Ja tam lubie gachow, ale kvrva jest duzo innych rzeczy, ktore tez sa bardzo fajne. Co oznacza, ze niedlugo oddale sie na trening

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-22 13:26:59

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium