SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ty rallygunia jaki spam cwiczenia droga pani, gdzie sprawozdanie ?
Obli ja ćwiczę ćwiczę, tylko miski utrzymać nie mogę i czasu na sprawozdania ni mam za bardzojeszcze tylko 2 dni w robocie, weekend rajdowo znów i myślę, że od poniedziałku znów coś skrobnę

ale nie, że się lenię tylko jak już pójdę na siłkę to nie mam sił na pisanie sprawozdania, a w robocie taki sajgon, że tam też nie mam kiedy pisać, nawet spam zaniedbałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dont ja samej oliwy z oliwek też nie trawię ale jak zmieszam ze słodką papryką (+czasami z pieprzem - zależy od potrawy) to mi smakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jak dostaniesz dobry rzepak bezerukowy to też jest bdb. Tylko ciężko dostać i jest drogi. To raczej w 'specjalistycznych' sklepach. Zdecydowanie łatwiej o dobry lniany, tylko ten z kolei jest wrażliwy na słońce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kieszko, wszystkie oleje sa z tej firmy: http://oleofarm.pl/olej-rzepakowy.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Aaa, znam ta firme. Kiedyś raz lniany miałem od nich. Ale później miałem dostęp do tańszego i zrezygnowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej Michałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
"From the perspective of a national public health professional looking at an estimated total of 48 million foodborne illnesses each year [from all foods]… there is no rational justification to focus national attention on raw milk, which may be associated with an average of 42 illnesses maximum among the more than nine million people (about 0.0005 percent) who have chosen to drink milk in its fresh unprocessed form. "

He he z debaty zwolennikow surowego mleka w USA
Dla nie wtajmniczonych w USA sprzedaz surowego mleka jest zabroniona prawnie jedynie w Kaliforni dozwolone i ha ha ha okazuje sie ze sprzedaz surowego mleka w Kaliforni wzrosla w ostatnim roku o 25% dzieki kampanii a zachorowalnośc u tych pijacych nic
I gościu porownuje prawdopodobienstwo zachorowania przez jedzenie w ogole do zachorowania przez mleko surowe czyli 0,0005%, czylo ma sie 55tys x wieksze prawdopodobienstwo zachorowania przez kazde inne jedzenie niz od surowego mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
O kurde dobry jołk

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium