SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Papa, ma chłopak szczęście tylko nie krzycz do niego oh anubis

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wojna może się zaczynać... Lodówkę mam pełną

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
bry wieczór.

dzis nienawidzę facetów. a w zzasadzie kilku panów w typie bocian (mega klata cienkie nóżki).
nawiedziłam dziś inny klu Pure, generalnie bardzo pozytywnie, ale dwóch panów zajmujących ławkę skośną zachowywało się poniżej wszelkiej krytyki.
to taki typ jak ten wspomniany w temacie o unikaniu siłowni przez kobiety.
żaden ze mnie siłacz, ale nie opitalam się - a 20 kilo to już całkiem sporo. ciekawam jak ci panowie robili by te przysiady, które tak ich bawiły.


edit - w sensie ze te 20 kilo to bylo sporo calkiem dla mnie :]]]

Zmieniony przez - cortunia w dniu 2011-09-24 23:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 226 Napisanych postów 10111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66496
osraj ich w pure jak wraz z kolezka po 200 siadalismy to wszyscy sie gapili jak na mutantow. koneserzy za 5zl;)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
co do mięśni u kobiet to najlepiej pokazać fotki iris kyle,baby o spaczonym podejściu nie tkną nawet steppera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
W Pure są w ogóle śmieszni ludzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 226 Napisanych postów 10111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66496
a gdize chodzisz targowek czy rembielinska?? na targowku przyjemniej :) a i w pure 95% lasek to cardio z 60min jak nie dluzej potem torche brzucha na macie i do domu:D i dziwia sie ze nie wygladaja:) no i dziwnie tez sie patrza jak kiedys gadalem sam do siebie przed podejsciem w MC

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
Krzys - normalnie to do Złotych, a dziś byłam na Targówku.

a co do lasek w pure - podziwiam je, że im się nei nudzi na tych rwerkach przez np godzine.
chociaz tam telewizja jest przy maszynach. i widziałam kilką panienek, które czytały książki na rowerkach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 226 Napisanych postów 10111 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66496
troche bananowo musi byc w tych zlotych pewnei sztangi pozlacane

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja przecierałam szlaki na wolnych ciężarach w Calypso i żadna panna nie odważyła się spróbować Zresztą teraz w mojej wiejskiej mordowni nie ma żadnych kobiet

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

forma lato