SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
elo,elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
bielizne to niech on mi kupi

może dostane na mikolajki stroj snieżynki? hhrhrhhrhr

kurrr mam nadzieje, ze nie zauwazy mojego cellulitu na dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
poki mu nie powiesz ze go masz -nie zauwazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Kupowanie prezentu dla faceta to mały problem :P
Gorzej jak trzeba kupić prezent koleżance takiej jak ja mam: ona się niczym nie interesuje (kompletnie), nie ma żadnego hobby i nic jej nie potrzebne.
Przykładowo kupiłam jej karnet do spa to oddała siostrze. I wiecznie tak jest. W tym roku kończy 30 i nie mam zupełnie, ale to zupełnie pomysłu co z nią zrobić.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
kupić coś co zrobicie razem, jak spa to we dwie it pe wtedy wykorzysta na pewno

a z drugiej strony człowiek bez zainteresowań czymkolwiek

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
No to ja kupiłam dla nas dwóch. I poszłam z jej siostrą, z którą nawet się za dobrze nie znam.

Poważnie, koleżanka ma zero zainteresowań. Nie znam drugiego takiego egzemplarza.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
mhm... to mnie właśnie zdziwiłaś

cóż rzeczywiście przedziwny egzemplarz

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ograniczyłabym się do złożenia życzeń

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
To jest osoba która jak np po kilku latach robi remont mieszkania to maluje/tapetuje itp wszystko dokładnie na takie same kolory . Nawet jak meble wymienia to na taki sam rodzaj jak miała i dokładnie tak samo ustawia.

Swojego czasu coś mówiła o gotowaniu, więc myślałam żeby jej kupić jakąś książkę kucharską albo chociażby zestaw przypraw czy coś. Ale ona gotuje "tradycyjnie" tak jak gotowała jej babcia i non stop to samo, bo u niej w domu nie lubią inaczej. Więc nowe smaki odpadają. Kurde oni nawet jak ciacho pieką to 2 takie same na okrągło i na przemian. W dużej mierze, to rodzina ja blokuje, a ona się dopasowuje, bo jej tak wygodnie i nie musi myśleć. Lubię ją, ale czasem jak bym ją kopnęła...

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziewczyny czy miałyscie jakies skutki uboczne odstawienia tabletek antykoncepcyjnych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozregulowany metabolizm, stres i batalia o dawną siebie. Bądźcie ze mną ;)

Następny temat

pomocy :(

WHEY premium