SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening, gdzie piękne ciało jest skutkiem ubocznym?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,

Próbowałam ćwiczyć w domu ale płyty były dla mnie nudne. Nie miały one żadnego sensu. Szukam czegoś, gdzie piękne ciało będzie skutkiem ubocznym. Tak jak na przykład taniec. Tańczy się nie dla ciała ale do zawodów, albo dla zabawy. Przepraszam, jeśli kogoś urażę ale machanie rękami przed telewizorem już mi nie wystarcza.

Nie mogę iść na siłownię czy gdziekolwiek indziej ponieważ mam 3-letnią córkę. Nie mam jej z kim zostawić.

Trenowałam kiedyś boks i ju-jitsu. Jeździłam też na rowerze o każdej porze roku (zima jest najlepsza na rower!)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Hej
Tu znajdziesz trenig do wykonywania w domu https://www.sfd.pl/-t438773.html
Dobry trening poprawi Ci sil i wytrzymalosc a piekne cialo bedzie tylko pozadanym skutkiem ubocznym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Dziękuję za odpowiedź. Problem u mnie polega na tym, że ja wyprowadziłam się za granicę i wszystko zostało w Polsce. Nie mam tutaj żadnego sprzętu, nawet piłki... nie mam nawet miejsca na takie rzeczy. Poza tym od jakiegoś czasu szybko się zniechęcam. Dlatego potrzebuję czegoś co da mi frajdę nie tylko z samego wysiłku. Chodzi mi o coś bardziej pożytecznego niż samotne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Tez mieszkam za granica, tak jak sporo innych dziewczyn tutaj na forum, pilka i hantle to nie jest nie wiadomo jaki wydatek na poczatek, chyba w zadnym kraju . Zawsze mozesz tez potem wszystko sprzedac jak bedziesz sie wyprowadzac Jesli zalezy Ci na pieknym ciele to najbardziej pozyteczne sa wlasnie te samotne cwiczenia silowe. Natomiast jesli chcesz cos robic dla wlasnej przyjemnosci to przeciez my Ci nie podpowiemy co najbardziej lubisz robic :) wybierz cos co sprawia Tobie frajde z calej gamy dostepnych sportow i uprawiaj na zdrowie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w redukcji

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego

WHEY premium